Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz İdam Edilecek mi Züleyha ile Kavuşacak mı?

Bir zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz’a idam kararının çıkmasıyla birlikte oldukça hareketlendi. Züleyha’nın bunu Duyar duymaz büyük tepki vereceğini bilen ve onu bu tepkiden uzak tutmaya çalışan Hünkar hanım ağa bir türlü bunu başaramadı ve Züleyha her şeyi öğrendi. En merak edilen konu ise Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz İdam Edilecek mi Züleyha ile Kavuşacak mı?

Şimdi en merak edilen konulardan birisi Yılmaz idam edilecek mi ölecek mi Diziden çıkacak mı, Ya da Züleyha ile Yılmaz tekrar kavuşacak mı? son bölümde Demir de saçma sapan hareketler yapmaya başladı, Züleyhaya zorla sahip olmak isterken bir taraftan da yapmacık şekilde onun hamileliğini kendinden sanarak çocuk sahibi olacağını zannederek sevinmeye başladı.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ile Züleyha bülüşacak mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin gelecek bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak elbette çok merak ediyoruz ancak hemen şunu söyleyelim ki Hünkar hanımda Yılmaz’ın Müebbet hapis olmasını istemiyor yani idam edilmesini istiyor. bunu hapishane müdürünün Yılmaz’ın verdiği temyiz Mahkemesi için duruşma dilekçesini bile yırtıp atmasıyla göstermiş oldu.

Görünen o ki Züleyha’nın çok fazla dostu yok doktor Sabahattin hariç. Yılmaz’ın da hapishanede Ahmet’ten başka hiçbir dostu yok. Ahmet müdürün yaptıklarını elbette Yılmaz’a söyledi. Yılmaz bunu bilse de elinden bişey gelirmi zaman gösterecek, Hünkar hanımın arkasından çevirdiği işleri öğrenince tüm hayatı altüst oldu. Artık demir beyinde Hünkar hanımın da kendisini yakalattığından emin olan Yılmaz ne yapacak idam mı edilecek yoksa müebbet hapse mi çevrilecek bu konudaki gelişmeleri ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz İdam Edilecek mi Züleyha ile Kavuşacak

Ancak Züleyha’ya yardım eden doktor Sabahattin’in bu karşılıksız ve çıkarsız desteği Hünkar hanımın durumu öğrenmesi ile oldukça zor bir duruma girecektir. Görünen o ki Züleyha ile Yılmaz’ın birleşmesiyle bırakın görüşmesi bile çok zor görünüyor ancak bir ihtimal daha var o da doktorun yardımlarıyla İstanbul’a gidip Yılmaz’ın çocuğunu orada uzakta doğurması ve Yılmaz’ı sonsuza kadar beklemesi. elbet Yılmaz bir gün çıkıp gelecektir üstüne atılı suçları çekerek veya hakkın yerini bulmasıyla. Kim bilir belkide Yılmaz hapishaneden kaçar gider ve kurtulur ve Züleyha’ya kavuşur böylelikle..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ile Züleyha Kavuşacak mı?

Evet kavuşacak arkadaşlar. Yılmaz bir yolunu bulacak ve hapishaneden kaçmayı başaracak. Hapishaneden kaçıp kurtulan Yılmaz Züleyhaya kavuşmak için büyük zorluklara göğüs gerecek. Züleyha da Adana’dan çıkabilmek için elinden geleni yapacak ve trene binip kaçmaya ve Yılmazı görebilmek için büyük zorluklara katlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ile Züleyha Kavuşacak mı

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ile Züleyha Kavuşacak mı ilerleyen bölümlerde nasıl kavuşacağını izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz İdam Edilecek mi Züleyha ile Kavuşacak mı? (1 Yorum)

  1. ❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️DİZİSİ ÇUKUROVA AİLESİ MUTLU AİLE OLSADA AİLEYE YAD BİRİSİ KONAK OLUR BU KONAK ZÜLEYHANIN BEBEKİDİ DEMİR MUTLU ZÜLEYHAYA AŞİK BU AŞKI GERÇEK OLDUĞUN BİLİR AMA BU GERÇEK DEYİL ESİL GERCEYİ ANESİ BİLİR DEMİRİN ANESİ ZÜLEYHA İLE ANLAŞMA YAPIR YILMAZ KURTULSUN DEYE ZÜLEYHA RAZILAŞIR ÇUKUROVANIN KONAĞIN HANIMI OLUR DEMİR GERÇEKLERDEN HABERSİZ BEBEKİ OLDUĞU ÜCÜN MUTLU OLAÇAK AMA ANESİ EZAP CEKEÇEK ÇÜNKÜ KARŞISINDA OLAN HEKAYE YALANDI YUVASINA DAKİL OLAN KÜÇÜK MELEK ONA YADI DEMİR BÜTÜN SİRİ GEÇ BİLEÇEK AŞKI SEVGİSİ ÜCÜN SUSAÇAK ZÜLEYHA SONUNDA DEMİRİ SEVEÇEK YILMAZIN AŞK HEKAYESİ HAYALINDA YARIM KALAÇAK YILMAZ ZÜLEYHANIN HAYATINDAN SONSUZADEK CIKAÇAK YILMAZ EDEM EDİLMEYEÇEK AMA ÖLEÇEK YILMAZIN ÇUKUROVA AİLESİ İLE TEK BAĞI ÇOÇUĞU OLAÇAK ZÜLEYHANIN YILMAZDAN ÇOÇUĞU OLMA HEKAYESİN BİLENLER SUSAÇAKLAR EVİN BÖYÜK HANIMI İYİ İNSAN ONUN TEK AMAÇI DEMİRİN MUTLU OLMASI YILMAZIN ZÜLEYHA İLE ABLA KARDAŞ OLMAĞI HEKAYESİN SONSUZA KEDER UNUTMAK İSTEYEÇEK İLLER ÖTEÇEK ÇOÇUK BÖYÜYEÇEK HER ŞEYDEN HABERSİZ ÇUKUROVA AİLESİN VARİSİ OLAÇAK ZÜLEYHA ÇOÇUĞUNA BAKDIKÇA KELBİ YARALANAÇAK VE SÖYLENEÇEK AŞKIMI KAYIP ETDİM DEMİR AŞKIMI SEVGİMİ ÇOÇUĞUMA MENE KAYTARDI ZÜLEYHA SONSUZADEK ÇUKUROVA AİLESİN BİR PARCASI OLAÇAK HAYAT BELE BÜTÜN AŞKLAR MUTLU OLMUR AŞK VE SEVGİ FEDAKARLIK İSTER EMEK İSTER ZÜLEYHA AŞKINA FEDAKARLIK EMEK VERDİ ÇOÇUĞUNA ÇUKUROVA AİLESİN MUTLULUĞUN VERDİ ❤️❤️AŞK SEVGİ❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️❤️DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2018