Bir Zamanlar Çukurova Züleyha bebeği aldıracak mı? Yeni sezonda neler yaşanacak ?

 

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha bebeği aldıracak mı? Yeni sezonda neler yaşanacak ?

Atvnin sevilerek izlenen fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 30 Mayıs perşembe günü sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine ara verdi Bir Zamanlar Çukurova dizi sezon finalinde  bomba gibi bir bölümle ekranlara damgasını vurdu. Sezon Finali bölümünde Yılmaz ve Müjgan’ın nikahı dışında sezon finali bölümüne bir de Züleyhanın hamileliği damgasını vurdu. Çocuğu olmadığını bilen Demir’in bu çocuğun varlığından haber dar olduğunda gözleri döner ve Züleyha’nın yakasına yapışarak bu çocuğun hesabını sormak ister ama işler tahmin ettiğindende  kötüye gider. Peki Züleyha bu çocuğu doğurucak mı ?

Yılmaz ve Müjgan ‘ ın evlendiği gün kocası tarafından ihanet ile suçlanan Züleyha daha fazla dayanamaz ve derma çatma bir kürtaj evine gider Demir ise Züleyha’nın çocuğundan vazgeçtiğinden habersiz kafasındaki soru işaretlerinden kurtulabilmenin peşindedir. Çocuğu olup olamayacağını öğrenmek için test yaptıran Demir çocuğunun olabilmesinin mümkün olabileceğini öğrenir ve bu gerçek Demir’in vicdan azabı çekmesine sebep olur Züleyha ise dayanamaz ve çocuğu aldırmaktan vazgeçer

Yeni Sezonda Neler Olacak ?

Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Züleyha her zaman ki gibi paylaşılamayan kadın olmaya devam edecektir. Züleyha’yı paylaşılamayan kadın yapacak olan şey de doğurduğu ve doğuracağı çocuklar olacak. Zaten Yılmaz artık baba olabileceğine inanıyor ve bunu biliyor. Baba olabilmek için Züleyha’yı aldatır. Bu nedenle de Demir’in baba olma istediğini de Züleyha’dan olan bebek dolduracaktır.Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda Züleyha ve Şermin her ne kadar bebeği aldırmak için doktora kürtaj olmaya gitse de Züleyha katil bir anne olmaya katlanamayacağını düşünecek ve bebeğini aldırmaktan vazgeçecektir. Yeni sezon ile birlikte Yılmaz’ dan saklanan gerçeklerde açığa  çıkacak Yılmaz Züleyha’nın oğlunun kendisinin olduğunu öğrenmesi ile ortalık gene fena halde karışacak silahlar çekilecektir.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha bebeği aldıracak mı? Yeni sezonda neler yaşanacak ? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019