Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimden Hamile ? 34. Bölüm Konusu ve Tüyosu

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimden Hamile kaldı ? Hastane raporunu eline alan Züleyha hamiledir. Demir ise 33. bölümde çocuğu olmadığını söylemişti. Peki ya şimdi Züleyha kimden hamile merak ediyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimden Hamile ? 34. Bölüm Konusu ve Tüyosu
  1. İhtimal Züleyha’nın raporları hastanede karıştı. Tipik bir Türk dizisi olduğunu kabul eder isek önce Demir ile kavga edecek birkaç bölüm sonra gerçek ortaya çıkınca Züleyha kendisini aklayacak dizi devam edecek senaryo birkaç bölüm kazanmış olacak.
  2. İhtimal Bir Zamanlar Çukurova Züleyha nasıl hamile kalmış olabilir ? Gerçekten hamile olabilir mi ihtimali. Züleyha eski sevgilisi Yılmaz ile görüşüyor. Gösterildiği üzre hiç birlikte olmadılar ancak dizinin sonradan bize göstereceği bir sahne ile birliktelikleri olmuş olabilir.
  3. Çocuk gerçekten Demir’in olabilir. Demir 33. bölümde Seher’in hamile konusunda benim çocuğum olmuyor demişti. Bu Seher’in bebeğini kabul etmemek için söylenmiş bir yalan olabilir. Demir aynı zamanda hem Seher’in bebeğinin hem de Züleyha’nın bebeğinin babası olabilir.
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimden Hamile

Bu durumları değerlendirdiğimizde Seher, Züleyha’nın hamile olduğunu öğrendiğinde Demir’i yalancılık ile suçlayarak üzerine gelecektir. Ancak Züleyha Seher’in Demir’den hamile kaldığı söylentisini duyar ise işler değişir. İşte o zaman Bir Zamanlar Çukurova 34. bölüm özeti içerisinde farklı bir senaryo olur.

Züleyha’nın hamile olduğunu öğrenen Demir ne yapacak

Ancak 1. ihtimal gerçek olur ise Demir’in gerçekten çocuğu olmuyor ise Züleyha’nın başkası ile ilişkisi olduğuna inanacak. Demir’in çocuğu olmadığını sadece annesi biliyor. Züleyha durumu açıkladığında Demir ile annesi birbirine baktı ve bu nasıl olur diye anlam veremedi. Bir Zamanlar Çukurova 34. bölüm içerisinde entrikalar devam edecek. Seher’in bebeği ve Züleyha’nın bebeği konusu 34. bölümün tamamını kapsayacak. Bakalım Züleyha kimden hamile çıkacak. Sizin tahminleriniz nedir ? Züleyha’nın hamile olduğunu öğrenen Demir ne yapacak…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Kimden Hamile ? 34. Bölüm Konusu ve Tüyosu (2 Yorum)

  1. Yakında gafurda fekeliden hamile çıksa hiç şaşırmam ya kardeşim bu diziyi aile izliyor daha düzgün şeyler yapsanıza hem Züleyha ve Yılmaz’da birbirine kavustugunda Züleyha da haminne gibi yılmaza bu adam kim sutlacimi yedim mi diye soracak kavuşturun şunları artık illa sezon finaline kadar catlatirsiniz adamı şu mektup meselesine ayrıca kıl oldum o mektubu yılmaza gönder kara böcek alsın onu masaya koysun yılmaza söylemesin sonra o mektup yatağın altina düşsün pasaklı nazire yatağın altını çok sonra temizlesin ve sakar boyacı o mektubu mahvetsin nazire de çöpe atsın hayır yani bu muydu o kadar oyaladiniz bizi zuleyhanin yazdığı mektubun önemi bu kadar mı

  2. bu senaristler neyin kafasini yasiyor acaba.hikayenin icine ettiler.yilmaz zuleyha esas cift degil mi kardesim.madem bunlari biraraya getirmeyeceksiniz birakin herkes yoluna baksin.zuleyha hamile ne demek ya ne demek.carpik zihniyetinizi gidin kendi hayatinizda yasayin.tam bir rezillik yasananlar.tek derdiniz reyting.boyle hastalikli kafalardan igreniyorum.

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019