Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti

Yeni dizilerin artık kendini yavaş yavaş göstermeye başlayacakları yaz sezonuna başlamış bulunuyoruz. Tüm diziler sezon finallerini yaptı ve yeni sezonda ekrana gelecek diziler boy göstermeye başladı bile. İşte onlardan birisi de
Yeni sezonda Show Tv‘de ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi ”Biz Hiç Büyümeseydik” isimli yeni dizi..

Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti konusunda sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız, Biz Hiç Büyümeseydik Dizisinin hazırlıklarına başlandı. Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi yapımını Mint yapımcılığın üstlendiği yeni dizinin senaryosunu Murat Aras yaparken yönetmenliğini ise Uğur Yağcıoğlu üstleniyor.

Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi oyuncu kadrosu hakkında henüz bir detay paylaşılmadı. Ancak dizinin Eylül ayında başlaması planlandığına göre diziye final yapmış olan dizilerden oyuncular geçebilir. Mint yapım daha önce Mayıs Kraliçesi, Ayrılsak da Beraberiz, Kalp Hırsızı, Doksanlar, Seksenler gibi çok önemli işlere imza atmıştı.

Yeni dizinin de oldukça sevileceği ve nostalji yaşatacağı aşikar. Özellikle seksenler ve doksanlar oldukça güzel işlenmiş ve izleyenlerin ah o yıllar ne güzel di diye iç geçirdikleri güzel diziler olmuşlardı. Bakalım Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi de benzer bir başarıyı yakalar mı zamanla izledikçe göreceğiz. Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi Konusu Özeti gelişmeleri ve haberleri hakkında sizlere yazmaya duyurmaya devam edeceğiz.

Biz Hiç Büyümeseydik dizisinin kadrosu yavaş yavaş kesinleşmeye başladı.  Dizinin başrol erkek oyuncusu belli oldu. Biz Hiç Büyümeseydik dizisinin başrol oyuncusu Hakan Yılmaz oldu. Biz Hiç Büyümeseydik dizisine yan rollerde eklenmeye devam ediyor.

Biz Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncuları

Biz Hiç Büyümeseydik dizisi başrolü Hakan Yılmaz oldu onun dışında Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç rol alacak diğer oyuncular oldu.. Biz Hiç Büyümeseydik dizisine kadın başrol ve yan roller yardımcı karakterler kesinleştikçe buraya eklemeye devam edeceğiz.

Mint Yapim’ın Show TV’ye hazırladığı Yakında Başlayacak Olan “Biz Hiç Büyümeseydik” Dizisine Ege Aydan, Yeliz Kuvancı Ve Açelya Akkoyun Dahil Oldu..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018