Biz Korkmayız Ondan Bundan Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu

Biz Korkmayız Ondan Bundan Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu.. Süreç Film imzalı yayınlanacak olan Biz Korkmayız Ondan Bundan Dizisi için hazırlıklar yapılmaya başlandı. Süreç Film son olarak Ağlama Anne dizisinin yapımcılığını üstlenmişti.

Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi yönetmenliğini Ersoy Güler yapacak. Dizinin senaryosunu Tayfun Güneyer yazıyor. Biz Korkmayız Ondan Bundan polisiye ağırlıklı o bir dizi olacak. Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisinin adı ilerleyen zamanlarda değişir mi bilemeyiz ama şimdilik adı belli.

Süreç Film son olarak  duygu dolu hikayesi ile yayınlanan Ağlama Anne dizisinin yapımcılığını üstlenmişti. Süreç Film her zaman başarılı yapımların altına imzasını atmıştır. Öncesinde de Meleklerin Aşkı dizisinin yapım şirketiydi.  Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi polisiye komedi tarzında yayınlanacak.

Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi hazırlıkları tamamlanmaya çalışılıyor. Oyuncu kadrosu seçmeleri devam ederken başrol oyuncuları içinde henüz isimler açıklanmadı. Aslında sadece masa üstündeki kısmı biten dizi oyuncu seçmeleri cast çalışmaları, çekim set alanları derken epey uzun işi var. Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi hazırlıkları ilerledikçe sizlerle bu konumuzda bilgilerini paylaşacağız.

Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi yönetmeni olan Ersoy Güler 2019 eylül ayı için yani yeni sezonu için Dağlı isimli yeni bir dizi için çalışılıyor. Yeni dizisi Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi başarılı olursa yeni dizisinin de hazırlıklarını hızlandıracaktır. Süreç Film imzalı Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi hazırlıkları son sürat başladı. Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisi oyuncuları bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıp güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Biz Korkmayız Ondan Bundan Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu (2 Yorum)

  1. biz korkmayız ondan Burdan dizisi istiyoruz Polisiye dizi severiz Tolga Sarıtaş oynasın lütfen rica ediyorum Aslıhan Malbora oynasın Erdem vurdem oynasın Meric Aral oynasın Burak Sevinç oynasın Yağmur Ün Oynasın lütfen gerçekten ağlarım şaka değil doğruyu söylüyorum lütfen

  2. Gençlik dizisi olsun baş rolde ya Tolga Sarıtaş Biran D Yılmaz olsun ya da Aslıhan Malbora Aytaç Şaşmaz olsun.

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2018