Biz Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü Mü? 30 Mayıs Sezon Finali

Bir Zamanlar Çukurova sezon finali bölümü çok kritik noktada yaz tatiline girdi. Dizi setinden aldığımız haberlere göre Demir Züleyha’yı öldürdü müBiz Zamanlar Çukurova Züleyha öldü mü Hilal Altınbilek diziden ayrıldı mı? Yeni sezonda oynayacak oyuncular arasında yok mu ?

Biz Zamanlar Çukurova Züleyha Öldü Mü 30 Mayıs Sezon Finali

Bir Zamanlar Çukurova 30 haziran sezon finali bölümü ile herkesi merak içerisinde bıraktı. Demir ile Züleyha arasında yeni gelişmeler izlediğimiz 34. bölümde ters köşe yapan yönetmen şiddetli kavga ile son noktayı koydu. Demir sinirlerine hakim olamadı. Çektiği dolu silahın namlusuna sürdüğü mermiyi Züleyha’nın kalbine dayadı. Stresli zor anlar yaşadığımız son dakikada Demir Züleyha’yı öldürecek mi reklama girmesi ile ekran başındakiler merakta kaldı.

Demir Züleyha’yı öldürecek mi

Bir Zamanlar Çukurova Hilal Altınbilek diziden ayrıldı mı? Yeni sezonda olmayacak mı? Yapımcı firmanın yeni sezon için oyuncular ile sezon finalinden önce anlaşma tazelemesi gerekiyor. Buna göre oyuncular yeni sezon dizileri için anlaşma yaparlar ya da yaz dizileri için kendi hayatlarında yer ayırırlar. Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek ile yapılan gayri resmi görüşmeler bunu doğruluyor. Konuşmalarda yeni bir anlaşmanın olmadığını Züleyha’nın öldüğünü yeni bir karakter ile yeni bir başka dizide görüşeceğimizi düşünüyoruz. Ancak Yönetmen kendisine son dakika teklifi de sunabilir çünkü ne olmuştu ?

Bir Zamanlar Çukurova Hilal Altınbilek diziden ayrıldı mı

Demir ile Züleyha arasında yeni bir yakınlaşma samimiyet artışı izlediğimiz 34. bölümden sonra yayınlanan 35. bölüm sezon finalinde Züleyha öldü mü? Demir ile Züleyha neden tartıştı? Demiri bu denli kızdıran olay neydi. Çok sinirlenen Demir mermisini sürdüğü silahı Züleyha’nın kalbine yasladığında ne düşündü. Kameralar göstermese de ateş sesini kaydeden dizide Züleyha gerçekten vuruldu mu? Gayri resmi bilgiler Züleyha’nın öldüğünü söylerken bazı kesimler senaryoda Demir’in sinirlenip farklı yönde ateş ettiğini iddia etti. Demir, Yılmaz ile seviştiğine inanmıştır. Demir’in çocuğu olmadığı için karnındaki çocuk Yılmaz’dan olduğunu düşünür. Öldür beni o zaman diyen Züleyha’ya Demir ölmek mi istiyorsun diye bağırarak silahı ateşledi. Sizce çocuk Züleyha’nın bebeği Demir’den olabilir mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019