Bizi Hatırla Filmi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Vizyonda? (Çağan Irmak Yeni Filmi)

Çok yakında yeni bir Çağan Irmak filmi geliyor, uzun süredir film çekmeyen ve çektiği diziler ile pek iş çıkaramayan Çağan Irmak yeniden sinemaya yöneldi. Babam ve Oğlum ile herkesi ağlatmış olan ünlü yönetmen ve kez da baba Kız filmi çekerek izleyen herkesi göz yaşlarına sokacak.

Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Bizi Hatırla için yoğun bir çalışma içinde olduğu bildirildi. Bizi Hatırla Filmi Oyuncuları Kimler baş rollerde hangi oyuncular var merak ediyorsanız burada sizler için sürekli yeni bilgiler eklemeye devam edeceğiz. Bizi Hatırla Filmi kadın başrol oyuncusu kim diye merak edenlere hemen bir notumuz var, İlk önce Deniz Çakır’la görüşen Çağan Irmak, daha sonra Özge Özberk de karar kıldı.

Bizi Hatırla Filmi kadın başrolü Özge Özberk olurken erkek başrol ve kız oyuncu için arayış devam ediyor kısa süre sonra kesinleşince buraya ekleyeceğiz. Filmde Özberk’in yanı sıra Altan Erkekli ve Tolga Tekin de rol alacak. Bizi Hatırla babam ve oğlum gibi Yine herkesi ağlatacak bir yapım olacak ve çok konuşulacak bir sinema filmi olacak.

Bizi Hatırla Filmi Oyuncuları Kimler sorusuna Özge Özberk yanı sıra Altan Erkekli ve Tolga Tekin gibi oyuncular kesinleşti ama diğer oyuncular kısa süre sonra daha geniş kapsamlı bir bilgi ve görsellerle yanıt vereceğiz. Bizi Hatırla Filminin oyuncu kadrosu oldukça geniş olacakmış.

Bizi Hatırla Filmi Ne Zaman Vizyona girecek tarihi belli mi? Bizi Hatırla Filmi Kasım 2018 sonunda vizyonda olacak. ‘Babam ve Oğlum’la izleyicileri gözyaşlarına boğan Çağan Irmak, yeni filmiyle sinema severleri yine ağlatacak. Bizi Hatırla Filmi Konusu Özeti nedir diye merak edenler için yazalım hemen: Duygusal bir baba-kız öyküsünü sinemaya taşıyacak olan ‘Bizi Hatırla’ filmi 23 Kasım 2018 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.Bizi Hatırla sinema Filmi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Vizyona girecek

Bizi Hatırla Filmi Oyuncuları Kimler Ne Zaman Vizyonda? (Çağan Irmak Yeni Filmi ) hakkında kısa bilgileri sizlere sunduk. Sizlerde baba kız filmi olacak ve herkesi ağlatacak olan bu filmi merak ediyorsanız yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Şimdiden teşekkürler..
Bizi Hatırla Oyuncuları özge özberk altan erkekli

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2018