Bizim Hikaye 11. bölüm Fragmanı Özeti Barışın Annesi Kim, Şükranın Sevgilisi Kim

Bizim Hikaye 11. bölüm Fragmanı Özeti… Cemil artık her şeyi anlatır Filiz’e. Barış’ın adından mesleğine her şeyin yalan olduğunu söyler ve Filiz’in gözü önünde tutuklar onu. Barış’ı hapse sokmaya çalışır ancak eldiven ve şapka birden bire kaybolur. Cemil amacına ulaşamaz. Cemil şimdi ne yapacak?

Filiz’in aklına bir şüphe düştü artık. Barış’ın hayatını sorgulamaya ve öğrenmeye karar verir. Barış’ın Cenkle çalıştığını öğrenince de ona gerçekleri sormaya gider. Bizim Hikaye 11. bölüm  Cenk arkadaşının araba hırsızı olduğunu Filiz’e söyleyecek mi? Filiz bundan sonra Barış’la nasıl ilişki kuracak?

Şükran Fikri’ye İsmetin kendi çocuğu olmadığını söyler. Fikri kendini kiminle aldattığını öğrenmek ister. Şeymanın yanında dertlenir. Bizim Hikaye 11. bölümde Şeyma da kızıyla dışarıya çıkmanın mutluluğunu yaşar. Rahmet ve Müjde de büyük bir tartışma yaşarlar. Ayrılık noktasına gelirler. Müjdenin babası onu evlendirmekten vazgeçecek mi?

 

Kiraz ve Fikrette İsmetin kendi kardeşleri olmadığını öğrenince çok şaşırırlar. Rahmet ve Hikmette DNA testi yaptırmaya karar verir. Fikri  Hikmetin gerçek babası olmadığını öğrenir. Çocuklar arasında bu bir ayrılık sebebi mi olacak? Son anda Filiz kendi evinin çalan kapısını açar ve gelen kişi Barış’ın annesidir..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.