Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Aralık

Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Aralık.. Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Barış ve Filiz arasında ki olumsuzluklar hala devam etmektedir. Kiraz’ın ateşi yükselir ve birlikte onu hastaneye götürür ve beklemeye başlarlar. Birlikte beklerken konuşma fırsatı bulan Barış kendini anlatmaya çalışsa da Filiz bunlara ikna olmaz ve Barışı affetmez.

Şeyma’nın dışarı da yaşadığı şok sonrası hala kendine gelemez. Ve en sevdiği işle yani ev işleri ile uğraşmaya başlar yeniden. Fikri Şeyma dışarı çıkmayınca rahat edeceğini düşünse de beklediği gibi olmaz. Fikri evdeki hijyenden rahatsız olur. Evden kaçar ama dışarı da hayatın da rahat olmadığı farkeder.

 

Matematik yarışmasında arkadaşı olan Duygu Rahmeti doğumgününe davet eder.  Müjde’ye söylemez Rahtmet ve doğum gününe gider. Doğum günü partisinin sonu kötü biter. Rahmet  karakola düşer ve onun yanına gelen Müjde olur. Barış Filiz’lerin evini almak ister ancak parayı tamamlaması kolay olmayacaktır.

Basri’ye parayı verip göndermek için tekrar araba çalma işine girer. Ali arabayı çalıp Barış’a getirir o an evde Rahmet ve Hikmet vardır onlar arabayla gezerken Cemil arabanın çalıntı olduğunu farkeder  onları yakalar. Bizim Hikaye dizisi 14. bölüm fragmanı bilgileri sitemizde sizlerle…

https://www.youtube.com/watch?v=ccL3p9LwIEE

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2017