Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı Özeti Barış Gidecek Mi?

Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı Özeti Barış Gidecek Mi?.. Bizim Hikaye dizisinde Rahmet ve Hikmet’in Barış’ın zannettikleri ama aslında çalıntı olan arabayla yakalanırlar. Cemil onlara ne yapacaktır? Bu fırsatı tabi ki değerlendirecektir. Barış çocukların yanına gider ve suçunu üstlenir.

Cemil çocukların serbest kalması karşılığında onun mahalleden gitmesini ister. Ya Rahmet ve Hikmet hapse girecek ya da Barış mahalleden gidip Filiz’i bırakacak.. Barış ise tam da Filizle arasını düzeltmek üzeredir. Barış Filiz’e romantik sürpri yapar ve onunla barışır. Filiz artık yüzüğü de parmağına takar. Ama Barış gitmeyi seçerse Filiz yine hayal kırıklığına mı uğrayacak.

Erkan Hoca matematik olimpiyatlarındaki soruların cevaplarını rakibe verdiğini öğrenir Rahmet’in. Filiz’e anlatır olanları. Filiz Rahmet’e bir tokat atar. Rahmet bu tokattan sonra evden çıkıp gider. Hikmette marketten istifa edecektir ama şaşıracağı bir gerçeği öğrenir. Fikri artık Haşim’in iyi olduğundan emindir ve Şeyma’ya bunu kanıtlamanın yollarını arar. Bizim Hikaye dizisi 15. bölüm özeti fragmanı bilgileri sitemizde sizlerle…

https://www.youtube.com/watch?v=ruVqdmbfXjE

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.