Bizim Hikaye 18. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Ocak

Bizim Hikaye 18. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Ocak…Barış yine mahalleye döner. Cemil’de ona neden mahalleden gitmediğini sorar. Artık benim zamanım başladı der. Filizle evleneceğini yüzüne haykırınca Barış kendini tutamaz ve Cemille kavga eder. Mahallede kalmaya karar verince de Cemil Filiz’e onun hırsız olduğunu söyleyecekken  Barış kendini tutamaz ve ben hırsızım diye bağırır.

Filiz artık bu duyduklarını sindiremez. Evlenmeyi düşündüğü adam hem onu terketmiştir hem de hırsızdır. Filizin en sevmediği şey yalanken Barış daha kötüsünü yapmaktadır. Filiz’in yapacağı tek şey Cemil’le evlenmektir. Filiz bu evliliğe evet diyecek mi? Ya da kalbini dinleyip Barış’a geri mi dönecek?

Fikri tam da rahata erdiğini düşünürken yeni bir sorunla sarsılır. Bu şimdiye kadar başına gelen en ciddi durum olabilir. Fikri bundan kolay sıyrılacak gibi görünmemektedir. Hikmet ve Rahmet Barış’ın büyük sırrıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışırken aynı zamanda Cemil’in onları nasıl kullandığının da farkına varırlar. Çocukların Barış ve Cemil’e karşı duyguları değişecek midir?

Muazzez’den gelen beklenmedik hediye ile yeni bir merak bulan Hikmet’in Esra’ya olan duyguları da yavaş yavaş değişmeye başlar.Sırrını öğrenen Filiz’i kaybetmemek için her yolu denemeyi göze alan Barış için zaman daralmaktadır. Sevdiği kadını geri kazanmak için son hamlesi ne olacaktır?

https://www.youtube.com/watch?v=NH45GEKCUL0

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.