Bizim Hikaye 19. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Ocak Filiz Barışı Affetti Mi Barıştılar mı?

Bizim Hikaye 19. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Ocak.. Bizim Hikaye dizisinde Savaş çaresiz bir şekilde duramadı. Cemil ve Filiz nikah masasında evet demiş imzayı bile atmışlardı aslında. Sonrasında Filiz Kiraz ağladı ben çıkıyım ona bakıyım dedi. Sonrasında olanlar oldu. Filiz bir daha nikah salonuna dönmedi. Barış onu aldı arabaya attığı gibi götürdü.  Filiz hala baygındı ertesi güne kadar uyudu. Uyandığında tanımadığı bir evde ve üzerinde hala gelinlik vardı.

Savaş aşkını Cemil’e kaptırmadı. Artık her şeyi itirafta etmişti Filiz’e. Nasılsa aralarında yalan kalmadı ancak bu şekilde Filiz’in Savaş’ı hayatına almaya hakkı yoktu. En vurucu sözü ise şu olmuştu. Çocuklardan uzak tutmak istediğim ne varsa sende o var dedi. Yani yalancılık hırsızlık hepsi Savaş’ta malesef. Evet seviyor Filiz’i ama bukadar yalanla hele ki hırsızlıkla hayatlarına müdahele etmeye hakkı var mı? Ama gittikleri evde birlikte zaman geçirecekler.

Yalnız kalıyorlar brilikte içlerindeki tüm sıkıntıları anlatıyorlar duygularını anlatıyorlar. Aralarındaki kızgınlık ve kırgınlık geçecek mi? Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümünde Cemil de artık nikahlı eşi olduğu için Filiz’i bulmaya geliyor. Filiz’in ve Barış‘ın kaldığı evi buluyor ve koşarak geliyor. Camdan eve baktığında ise gördükleri onu şaşkına çeviriyor. Cemil bence onları sarılırken görmüş olabilir. Ama Savaş o imzadan önce gelseydi daha kolay olurdu her şey. Şimdi Cemil’in nikahlı eşi.

Cemil kolay kolay onların peşini bırakmaz. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Bizim Hikaye dizisi 19. bölüm özeti bilgileri sizlerle konumuzda…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2018