Bizim Hikaye 2. Sezon Diziye Giren ve Çıkan Oyuncular Kimler Bilgileri

Bizim Hikaye 2. Sezon Diziye Giren ve Çıkan Oyuncular Kimler Bilgileri... Bizim Hikaye dizisi 37. bölümü ile sezon finali yaptı. Sezon finalinin ardından yeni sezona doğru yaklaşırken diziden kimler çıktı ve kimler girecek hepsi konumuzda paylaşılacak.

Bizim Hikaye dizisi 7 Haziran perşembe sezon finali yaptı. Sezon finalinde yaşananları hatırlayalım. Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır.

Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler.

Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar. Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir. Barış Filiz’i bu korkunç komplodan kurtarabilecek midir?

Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Filiz’i askerler alıp giderken Barış’ın o anda eşinin ortaya çıkması ne anlama geliyor?  Bunca zaman ortada olmayan eşi neden şimdi ortaya çıktı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bizim Hikaye dizisi sezon finali bölümünde diziye veda eden isimler oldu. Mahalleden taşınma kararı alan Şeyma ve Müjde diziden ayrıldı. Şeyma’ya hayat veren Evrim Doğan ve Müjde’ye hayat veren Serra Pirinç diziden ayrıldı. Bizim Hikaye dizisine çocuk oyun olarak katılan Ayşe karakterine hayat veren Beren Gökyıldız’da diziden ayrıldı.

Bizim Hikaye Dizisine Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler?

Beni Affet’in Cüneyt’i Murat Danacı Bizim Hikaye Dizisinde (Filiz’in Avukatı) rolüyle dahil olmuştur. Uzun yıllardır Beni affette yer alan oyuncunun yeni rolü Bizim Hikaye dizisinde Filizin hapisten çıkması için uğraşacak olan Avukat rolüdür.. Daha detaylı bilgilendime için Beni Affet’in Cüneyt’i Murat Danacı Bizim Hikaye Dizisinde (Filiz’in Avukatı) >> Murat Danacı Bizim Hikaye Dizisinde (Filiz’in Avukatı

Murat Danacı Bizim Hikaye Dizisinde (Filiz’in Avukatı) Detaylar için Tıklayın

Kadın Dizisi Berşan rolünde başarılı bir oyunculuk çıkaran (Sahra Şaş) Yeni sezonda yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Çiçek Rolünde izleyici karşısına çıkacak. Bizim Hikaye’de Çiçek Rolü kimdir hapishanede Filize yardım mı edecek diye merak edenler için hazırlamış olduğumuz konuya göz atabilirsiniz.. Bizim Hikaye’de Çiçek Rolü >>

 

Bizim Hikaye’de Çiçek Rolü

(Sahra Şaş) Yeni Dizisi Bizim Hikaye’de Çiçek Rolü için Tıklayın

Miray Akay Kimdir? Bizim Hikayede Hangi Rolde Oynayacak Karakteri Belli Oldu mu? Miray Akayın Bizim Hikayede alacağı rol merak konusu oldu.. Bizim Hikayede Zeynep rolünde Oynayacak Karakteri Belli Oldu. Bizim Hikayede Zeynep rolü konusunda detaylı bilgilendirme için sizleri oyuncumuzun sayfasına bekliyoruz >>

 

Miray Akay Kimdir Bizim Hikayede Hangi Rolde Oynayacak

Miray Akay Kimdir? Bizim Hikayede Hangi Rolde Oynayacak Tıklayın

Bizim Hikaye Yeni Sezon Hazal Adıyaman Rolü Karakteri Bilgileri… Bizim Hikaye dizisi yeni sezonunda diziye katılan oyuncular artmaya devam ediyor..

Bizim Hikaye Yeni Sezon Hazal Adıyaman Rolü nedir

Bizim Hikaye Yeni Sezon Hazal Adıyaman Rolü için Tıklayın

Ayrıca Bizim hikaye dizisine Deniz karakteri de dahil oldu. Rahmet üniversitede hizmetli olarak çalışmaya başlayınca zengin kızlardan ve ukela kişiliklerden birisi olan Deniz Rahmete atar yapar, Rahmet de Denizi çöpe atarak ona gününü gösterir. Rahmetin çöpe attığı kız Bizim Hikaye dizisindeki Deniz isimli yeni oyuncudur..

Bizim Hikaye Deniz Kimdir? >> TIKLAYIN

Bizim Hikaye Deniz Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye 2. Sezon Diziye Giren ve Çıkan Oyuncular Kimler Bilgileri (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018