Bizim Hikaye 2019 2020 de 3. Yeni Sezon Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi?

Bu konumuzda Bizim Hikaye 2019 2020 de 3. Yeni Sezon Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi? sorusuna cevap vereceğiz. Bizim Hikaye dizisi 2019 2020 sezonunda devam edecek mi final mi yapacak sezon final mi yapacak diye oldukça merak ediliyor. Biz de bu konumuzda Bizim Hikaye dizisi hakkında final mi sezon finali mi 3. sezonu olacak mı reytingleri biraz düştüğü için 2. sezon sonunda Mayıs 2019 tarihinde final olup bitecek mi yoksa sezon final yaparak 3. sezonda da kaldığı yerden devam edecek mi bu konu hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

ŞOK ŞOK… Yapımcı Medyapım açıkladı. Bizim Hikaye dizisi Final Yapıyor.. Haber için TIKLAYIN >>> Bizim Hikaye 75. Bölümde Erken Final Yapacak

İlk sezonuna fırtına gibi başlayan Bizim Hikaye dizisi oldukça yüksek reytingler ile uzun süre ilk sırada yer bulmuş Hazal Kaya ve diğer oyuncuların performansları bizim hikaye dizisinin uzun süre ilk sırada götürmüştü. Ancak bu sezon perşembe günleri oldukça güçlü diziler ekrana gelmeye başlayınca bizim hikaye dizisinin reytingleri de biraz düşmeye başladı. Star tv de Avlu dizisi, Atv ekranlarında yayınlanan Bir zamanlar Çukurova dizileri ve Show TV’deki çarpışma gibi diziler Bizim Hikaye dizisinin reytinglerini olumsuz etkilemeye başladı ve dizi 6.-7. sıralara kadar düştü.

Bizim Hikaye 3. Yeni Sezon olacak mı
Bizim Hikaye 2019 2020 de 3. Yeni Sezon Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi?

2. sezonun sonuna kadar yani Mayıs 2019 tarihine kadar Bizim Hikaye dizisi Reyting sonuçlarına bakılacak, eğer reytingler düşünmeye devam ediyorsa büyük ihtimalle 2. sezonun sonunda final yapılarak Bizim Hikaye dizisi son bulacak. Ancak bu oranda reytingler kalmaya devam ederse 5 civarındaki Total reytingler 3. sezon içinde yeterli görülürse Fox TV Bizim Hikaye dizisini bir sezon daha devam ettirmek isterse 2019-2020 sezonunda da dizi kaldığı yerden devam edecektir. Bu konu hakkındaki son kararı Fox TV ile Bizim Hikaye dizisi yapımcı firması arasındaki son görüşmeler belirleyecektir.

Bizim Hikaye dizisi 2019 2020 de devam edecek mi 3. Yeni Sezon olacak mı yoksa Final Yapıp Bitecek Mi?Bizim Hikaye 2019 2020 de 3. Yeni Sezon Devam Edecek Mi Final mi

Fox tv de devam eden Bizim Hikaye 2019 2020 Sezonunda Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi? sorusu merak edilmeye başlandı. Bizim Hikaye dizisi yeni sezon da var mı yok mu? Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Bizim Hikaye dizisi Fox tv nin yüzünü güldürdü. Fox tv nin en başarılı dizileri arasında yer alan Bizim Hikaye yayınlandığı gün reytinglerde de her zaman ilk 3-5 te yerini alıyor.

Böyle başarılı bir dizi yeni sezonda devam eder diye düşünüyoruz. Çünkü kanalların amacı reklam geliri ve reyting.
Bizim Hikaye dizisinde kardeşlerini kurtarmak için kendini feda eden Filiz artık Cemil’le evlidir. Ancak onu sevmez bunu sırf kardeşlerini yurttan alabilmek için ve eskisi gibi birlikte yaşamak için yapar.

Filizin böyle kendini feda etmesine kardeşleri dayanamaz. Filiz Barış’ı seviyordur Barışta onu. Ama Barış’ın da geçmişte yaptığı hatalar Filiz’in gözünü korkutur. Önceleri araba hırsızlığı yapan Barış her fırsatta yalanda söylüyordu Filiz’e. Filiz’de kardeşlerine örnek olabilecek birini hayatında istiyor haklı olarak. Bakalım bu çelişkide neler olacak?

Bizim Hikaye dizisi böyle başarılı devam ederken yeni sezonda da ekranlarda yayınlanmaya devam edecektir. Haziran ortasında sezon finali yapan Bizim Hikaye dizisi eylül de de yeni sezonu ile yayınlanmaya başlayacaktır. Yeni sezon fragmanı bilgilerini de sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

ŞOK ŞOK… Yapımcı Medyapım açıkladı. Bizim Hikaye dizisi Final Yapıyor.. Haber için TIKLAYIN >>> Bizim Hikaye 75. Bölümde Erken Final Yapacak Bizim Hikaye 2018 2019 Sezonunda Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi? sorusuna sizlerde cevap verebilir yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bölümü bizim hikayemiz dizisi. Hiçbir nesi n ben sevdim beğendim tamaml clksl

 2. Bizim hikayemiz galdl yerden devam etsin istiyorum nolur hiç bitmesin han gibi kanal da şov tv clksl n

  A

 3. I am indian. i love bizim hikaye and all charecter.
  Please make season 3 please .
  This web series is very excellent and heart touching.
  My favorite charecter is fikri elibol and evrim doğan.
  Please new season 3 release

 4. En dandik diziler bitmez kaç bölüm sürer saçma sapan ama gider bu diziyi bitirirler yok Hazal Kaya hamileymiş ayrılmak istiyormuş tamam onun yerine başka bir Kadın oyuncu girsin yokmu başka kadın oyuncu sanki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.