Bizim Hikaye 22. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Şubat Yeliz Fikri’yi Kurtaracak Mı?

Bizim Hikaye 22. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Şubat Yeliz Fikri’yi Kurtaracak Mı?… Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Fikri’nin hastanelik oluşu herkesi çok üzer. Tüm aile onun için araştırmalar yapar ve uygun organı bulmaya çalışırlar.

Fikri büyük kızı Yeliz’in ona uygun olacağını düşünür ve onun bulunmasını ister. Yeliz gelir ama o gelince evde huzur kaçar. Filiz ve Barış’ın mutluluğunu gören Yeliz Barış’tan etkilenir. Filiz Yeliz’in bu durumuna ne tepki verecek? Babasının sağlığı için ona ihtiyacı var bir şey diyemez ama sinir olur ona.

Bizim Hikaye dizisi 22. bölümünde Fikri’nin tedavisi için hastaneye gelen Elibol ailesi Fikri’nin iyileşmesi için Yeliz’i de yanlarında getirir ancak Yeliz lavaboya gitme bahanesi ile oradan uzaklaşır. Sonrasında Yelizden bir daha haber alınamaz. Yeliz babasını ve kardeşlerini bırakıp gidecek mi?

Şükran da Fikri’nin tam ihtiyacı olan zamanda çıkar ve gider. Kiraz ve çocukların tam ihtiyacı olan zamanda. Annesi geldiğinden dolayı artık Cemil’le evli kalmasına gerek kalmaz ve Cemille mahkemesi vardır Filiz boşanacaktır. Barış’ta onun yanına gider. Ancak mahkemeden önce annesinin gittiğini öğrenir ve yine Cemil’e muhtaç olmuştur. Cemil’den boşanmak istemez. Cemil bu duruma çok sevinir ama Barış’ta ne yapacağını bilemez.

Bizim Hikaye dizisi 23. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle… Filiz ve Cemil evliliği devam edecek mi? Çocuklar tekrar yurda verilecek mi? Filiz çocukları alabilecek mi? Fikri kurtulacak mı onu kim kurtaracak?

https://www.youtube.com/watch?v=7ppYPqcOP2s

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.