Bizim Hikaye 25. Bölüm Fragmanı 8 Mart

Bizim Hikaye 25. Bölüm Fragmanı 8 Mart … Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Barış ve Filiz  restleşiyorlar. Artık birbirlerine olan aşkları yerini kine bırakmak üzere. İkisi de zor bir süreçten geçerken birbirlerine destek olacakları sırada her fırsatta kavga edip daha çok yaralıyorlar ve yaralanıyorlar.

Bizim Hikaye dizisinin 25. bölümünde Fikri ölecek mi sorusu vardı. Fikri’ye organ nakli yapılmazsa ölebilirdi. Filiz ve Barış oğulları ölen bir aileyi organ nakline ikna etti ve Fikri’nin kurtulmasını sağladı. Barış ve Filiz arasındaki buzlar bir türlü erimiyor. Filiz’in Cemil’le boşanmak için girdiği o mahkemeden boşanmak istemiyorum diyerek çıkması Barış için adeta yıkım oldu.

Hayatına yeni bir sayfa açan Barış bu sayfaya Filiz’in adını yazmamaya kararlı. Filiz ise ailesi için en doğru kararı verdiğini düşünüyor. Üstelik artık Cemil’le aynı evde yaşamak zorunda. Filiz hem Cemil’in annesinin baskısına katlanmak zorunda hem de ailesini tekrar yurda bırakmak istemediği için tüm bunların yükünü kaldırmak zorunda.

Cemil Filiz’in hala Barış’ı sevdiğini bilmektedir. Bu yüzden de Yeliz’le tehlikeli bir anlaşma yaparak polislik mesleğini de tekrar tehlikeye atar. Filiz Fikri’nin hayatını kurtaran Barış’a teşekkür etmek için doktorların odasına gider. Ama o odada Barış’ın birine sarıldığını görür ve öfkelenir. Filiz adeta kıskançlık krizine girer. Barış’la Filiz içindeki tüm öfkeyi kusarlar. Artık seni affetmeyeceğim derler ikisi de birbirlerine. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Bizim Hikaye 25. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.