Bizim Hikaye 26. Bölüm Özeti Fragmanı 21 Mart Savaş Filizi Hülya ile Aldattı Mı

Bizim Hikaye 26. Bölüm Özeti Fragmanı 21 Mart Savaş Filizi Hülyayla Aldattı Mı… Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Esra ve Hikmet’in yangından son anda kurtulmalarından sonra hayatlarına çekidüzen vermeleri gerekmektedir. Filiz Esra ile konuşur ve Hikmetten uzak durmasını ister. Esra da bu olaydan sonra Hikmet’ten uzak durma kararı alır. Esra Hikmetten ayrılmak istemesinin en önemli sebebi Esra Asım’dan hamile olmasıdır. Hikmet buna nasıl bir tepki verecek?

Hikmet, girdiği borcu ödemek için boyundan büyük işlere kalkışır. Aşkından hala vazgeçmeyen Hikmet, Esra’dan aldığı şok edici haberle sarsılır. Tüm bu problemlerin altında ezilen Hikmet korkunç bir karar verir. Elibolların evine gelip yerleşen Yeliz’in sırları onların hayatını karartmaya devam edecek mi? Yeliz elmasları saklıyor ancak nereye? Elmasların peşinde olan adamlar elmasları Elibolların evinde aradı ama bulamadı. Yelizin karanlık dünyası Elibolların da başına dert açıyor. Fikri ölmekten kurtuldu onun keyfi yerinde. Fikri’nin eline bir miktarda para geçer ki artık eski hayatına geri döner. Yine sağlığıyla oynamaya başlar.

Barış’ın mahalleye dönmesi Cemil’i tedirgin eder. Fakat Cemil de kalmakta kararlıdır. Önce tayinini iptal ettirmesi gereken Cemil, son yaşanan olaylarla Elibollara daha da yakınlaşma fırsatı bulur.
Ferda’dan iyice bıkan Tülay ve Tufan Ferda’nın gizlediği bir şeyi öğrenince, evde dengeler değişir. Tülay sonunda Ferda’dan kurtulacak mıdır? Barış, Hülya ile arasına mesafe koymaya karar verir. Fakat Barış’ın tek sorunu bu değildir. Rest çektiği babasını hayatından tamamen çıkarmak için babasının istediği parayı toplaması gerekmektedir.

Filiz, babasının sağlığına kavuşmasıyla rahat bir nefes alacağını düşünürken; Hikmet’in başına gelenler ve Yeliz’in belalıları onu yine zor duruma sokar. Filiz, tüm bu sorunların arasından sıyrılıp yeniden mutlu olabilecek midir? Bizim Hikaye 26. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda. Filiz Savaş’a olan duygularını aldığı aldatma haberinden sonra törpülemeyi başaracak mı? Savaş gerçekten Filiz’i aldattı mı yoksa bu da mı oyun? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2018