Bizim Hikaye 29. Bölüm Barış ve Hülya Kaza Yaptı Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Perşembe akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan ve her hafta merakla izlenen Bizim Hikaye dizisinde bu hafta yine aksiyonlu sahneler diziye damga vuracak. Son yayınlanan Bizim Hikaye 29. Bölüm 3. fragmandaki bir sahne herkesi merak içinde bıraktı.. Hülya ve Barışın panik içindeki sahnesi çok kötü bitti.

Bizim Hikaye dizisinin 12 nisan perşembe akşamı yayınlanacak olan 29. Bölümünde Barış ve Hülya araba ile ilerledikleri sahnede Hülya vitesten çıkar ve Barışa ağzına gelenleri saymaya başlar. Barış ile Hülyanın tartışması sürerken hızla giden arabanın direksiyon hakimiyetini kaybeden Hülya uçurumdan kanala çakılır.

Hülya ve Barışın araba ile Kaza Yaptıkları bu sahnelerden sonra hemen akıllara Hülya ile Barış araba ile uçtuktan sonra Öldü mü Diziden Çıktılar mı? 12 Nisan perşembe günü meraklı sorular ile sormaya başladılar. Elbette bizde bu sorular için verilecek yanıtımız olduğundan hemen sizlere beklentileri verelim istedik.

Bizim Hikaye 29. Bölümde yaşanan kaza sonrasında Barış ve Hülya Öldü mü Diziden Çıktı mı? sorusuna hemen verelim cevabı: Elbette Barış diziden çıkamaz, çünkü dizinin başrolündeki oyuncu, o çıksa dizi büyük yara alır ve kan kaybeder. Ancak Hülya için aynı şeyleri diyemeyiz. Hülya sevilmeyen bir karakter olduğu için onun ölmesi ile diziyi izleyenlerin çoğu sevinecektir.

Aldığımız tüyolara göre Bizim Hikaye 29. Bölüm Barış ve Hülyanın kaza yaptığı sahneden sonra Hülya ölerek diziden kesin olarak çıkacakmış. Farklı bir yaz dizisinde rol alacak olan Hülya karakterini canlandıran Başak Güröz diziden ayrıldıktan sonra yeni dizisi için kısa süre sonra kamera karşısına geçecekmiş.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.