Bizim Hikaye 3. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Barış ve Filiz Yakınlaşıyor

Bizim Hikaye 3. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Barış ve Filiz Yakınlaşıyor... Bizim Hikaye dizisinde Haşim Rahmeti kendi evinde kızıyla birlikte görünce çok kızar ve Fikri’yle tartışır. Fikriyle kavga ederler ve Fikri yediğin dayağın siniriyle eve gider. Fikri oğluna kafa atar ve Barış olaya müdahale etmek isterken Filiz onu durdurur.

Barış Filiz’in hayatının zorluğunu görür ve  onun hayatını kolaylaştırmak için çözüm yolu aramaya başlar.  Fikri ve Filiz maaşlarını çekmeye gidecekken Fikri’den haber alınamaz. Barış Fikri’yi Filizden uzak kalsın ve Filiz rahat olsun diye Yunanistan’a gönderir. Filiz bunu duyunca Barış’a çok sinirlenir.

Birlikte Yunanistan’a yola çıkar. Fikri’yi bulmak için maceralı bir yolculuğa çıkarlar. Barış Filiz’in gönlünü almaya çalışır. Araları düzelir. Ama Filiz’i seven Polis Cemil Filiz’i polis gecesine davet eder. Filiz yokken İsmet Şeyma’ya emanettir.

Haşim’in tüm karşı çıkmalarına rağmen Müjdeye ders vermeye devam eder Rahmet. Bu da aralarında bir elektriklenme olmasını sağlar. Bizim Hikaye dizisi 28 eylül fragmanı bilgileri sizlerle… Bizim Hikaye dizisi 28 eylül 3. bölüm ilk fragmanı:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.