Bizim Hikaye 10-17 Ocak 2019 Perşembe Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bizim Hikaye 3 Ocak 2019 Perşembe Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman? Bizim Hikaye dizisi perşembe akşamları Fox TV’de yayınlanmaya devam ediyor. Ancak yılbaşında 3 hafta mola veriyor tüm diziler. Bizim Hikaye dizisi de ara tatile giriyor yani. 2019 ocak ayının ilk 3 haftasında Trt1 hariç hiç bir kanal dizilerinin yeni bölümlerini yayınlamıyor. Bizim Hikaye dizisi de ilk 3 hafta yayınlanmayacak ve yeni bölümü 24 ocak 2019 perşembe akşamı yayınlanacak. Bizim Hikaye 10-17 Ocak 2019 Perşembe Var Mı sorusuna hayır yok diyoruz..

Bizim Hikaye dizisi 3 Ocak- 10 ocak ve 17 ocak perşembe akşamları yayınlanmayacak. Bizim Hikayenin yeni bölümlerinin yerine muhtemelen eski bölümler ve özel bölümler yayınlanabilir. Bizim Hikaye 3 ocak perşembe akşamı seyircileri merak etmiş olabilir. Bizlerde sizler için bu soruyu cevaplıyoruz. Bizim Hikaye 10-17 Ocak 2019 Perşembe Var Mı hayır yok yeni bölüm 24 ocak 2019 perşembe günü fox tv de yer alacak.

TRT1 hariç tüm kanallar anlaşma yaparak bu sezon yeni yılın ilk üç haftasında dizilerin yeni bölümlerini yayınlamama kararı aldılar. Çünkü reklam anlaşmaları yenileniyor ve yeni anlaşmalar yaparak reklam ücretleri hesaplanıyor. Reklam geliri olmadan diziler maliyetlerini karşılayamayacağı için yeni bölüm yayınlamıyorlar. Haklı olarak yani. Bizim Hikaye dizisi yeni bölümü 24 ocak perşembe akşamı yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında olacak.

BİZİM HİKAYE DİZİSİ GEÇEN SENE DE YILBAŞININ İLK HAFTA YAYINLANMADI. İŞTE O KONUMUZ;

4 Ocak Bizim Hikaye dizisi ekrana gelmedi, yeni bölümü merakla bekleyenler ve bir haftadır sabırsızlanan izleyiciler diziyi izlemek için tv açtıklarında Bizim Hikaye dizisinin olmadığını gördüler. Peki 4 Ocak 2018 perşembe Bizim Hikaye var mı yok mu neden yok niçin yeni bölüm yayınlanmadı sorusuna hemen yanıt verelim sizler için.

4 Ocak Bizim Hikaye Dizisinin yayınlanmama sebebi aslında perşembe günü hatta yılın ilk haftasında bütün diğer diziler ile aynı. 4 Ocak perşembe Bizim Hikaye dizisi yen yılın ilk haftasındaki reklam düzenlemeleri nedeni ile bu hafta yayınlanmayacak. Kanallar arasındaki reklam paylaşımı dersek belki daha kolay anlaşılır bu durum. Tv kanalları reklamlardan pay alıyorlar, bu payların dağıtımı için kanallar kıyasıya yarışıyor.

Bizim Hikaye olsun diğer diziler olsun kanallardan aldıkları reklam ücretleri ile yeni bölümleri çekebiliyorlar. İşte en çok izlenen kanalların pastadan en büyük payı alması için reklamcı kuruluşlar ile anlaşmalar yapıldığı için ilk hafta reklam ücretleri çok düşük oluyor. 4 Ocak Bizim Hikaye dizisinin olmamasının yeni bölümünün yayınlanmamasının temel nedeni de bu arkadaşlar.

4 Ocak 2018 Perşembe günü Bizim Hikaye dizisi yok olmayacak neden? Dizinin yayınlanmamasının sebebi kanalın yani Fox tvnin reklam ücreti alamayacak olması. Yani diziler bedava yayın yapmayınca kanallarda bir hafta yeni bölümlerini ekrana getirmiyorlar? İşte Bizim Hikayenin 4 ocakta olmamasının yeni bölüm yayınlamamasının nedeni bu.

Reklam ücretleri oyuncu ücretlerini bile karşılayamadığı için genelde yeni yılın ilk haftası bu düzenlemeler bitinceye kadar diziler yeni bölümlerini yayınlamıyorlar. Bizim Hikaye dizisi de bu nedenle bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yani kısacası 4 Ocak perşembe günü Bizim Hikaye dizisinden yeni bölüm beklemeyin. Yeni bölüm 11 Ocak 2018 perşembe akşamı fox tv de yayınlanacaktır.

Bizim Hikaye sevilen ve çok izlenen bir dizi ancak onu bir hafta bekleyenler hayal kırıklığı yaşadı eminiz. Sizce dizilerin bir hafta ara vermesi doğru mu? Bir hafta boyunca Bizim Hikaye dizisini bekleyen dizi severler ve Bizim Hikaye hayranlarına karşı bir saygısızlık değil mi bu yapılan? Lütfen bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın.

Bizim Hikaye 3 Ocak 2019 Perşembe Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bizim Hikaye dizisi 3 Ocak- 10 ocak ve 17 ocak perşembe akşamları yayınlanmayacak. Bizim Hikayenin yeni bölümlerinin yerine muhtemelen eski bölümler ve özel bölümler yayınlanabilir. Bu sezon yeni yılın ilk üç haftasında dizilerin yeni bölümlerini yayınlamama kararı aldılar. Çünkü reklam anlaşmaları yenileniyor ve yeni anlaşmalar yaparak reklam ücretleri hesaplanıyor. Reklam geliri olmadan diziler maliyetlerini karşılayamayacağı için yeni bölüm yayınlamıyorlar. Haklı olarak yani. Bizim Hikaye dizisi yeni bölümü 24 ocak p29erşembe akşamı yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye 10-17 Ocak 2019 Perşembe Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman? (3 Yorum)

  1. Aynı gün aynı saatte üç sevdiğim dizi birden yayınlanıyor birini tercih etmek zorunda kalıyorum.cuma istanbullu gelin izliyorum o saatte kızım var istediğim halde izliyemiyorum ancak kaçırmazsam tekrarını izliyorum aynı gün gülperi var hangi gün saat kaçtaydı tekrarı derken reyting düşer tabi…

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018