Bizim Hikaye 40. Bölüm Fragmanı Neler Olacak 27 Eylül

Bizim Hikaye 40. Bölüm Fragmanı Neler Olacak 27 Eylül… Bizim Hikaye dizisi 40. bölümü ile 27 Eylül Perşembe akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Filiz sevdiği adamdan en büyük darbeyi yemiştir. Sezon finalinde ben Barış’ın karısıyım diyerek gelen kadın ile evli olan Barış ve ortada bir çocuk vardır.

Filiz Barış’ın kendisine neden yalan söylediğini bir eşi ve çocuğu olduğunu neden gizlediğini bir türlü anlayamamaktadır. Üstelik Barış Filiz hapishanedeyken ona telefonla ulaşarak kendinin evde olmadığını o kadının sadece şaka yaptığını bir gençlik hevesinden ibaret olup ayrıldıklarını ve bunu mahkeme kağıtlarıyla ispat edeceğini Filiz’e söylemiştir.

Filiz dışarı çıktığında Barışı göremeyince büyük hayal kırıklığına uğramıştır. Barış’ın başına bir iş geldiğini düşünür ancak bulduğu Avukat ona Barış’ın bir hastanede çalıştığını söyleyince hemen Barış’ın yanına gider. Barış’ın karşısına çıkıp onunla konuşacağı sırada Filiz’in arkasında baba diyerek küçük bir çocuk Barış’a doğru koşar ardından sezon finalinde Barış’ın karısıyım diyen kadın görülür.

Filiz bunları çaresiz bir şekilde izlemek zorunda kalır. Barış’tan bunların hesabını sorar ama Barış ben kendi yolumu çizdim Sen de öyle yapmalısın diyerek Filiz’i daha büyük hayal kırıklığına sürükler. Filiz’in ailesi olan Rahmet ve Tufanda Barış’ın yanına gider Barış’tan hesap sorarlar. Barış ise resmen onlarla dalga geçercesine sizin o küçücük hayatlarınıza mı girecektim ben orada mı mutlu olacaktım diyerek onları çok şaşırtır.

Tufan biz seni ailemizin içine aldık Sen benim arkadaşımsın dese de Barış’ın bir şeyler gizlediği ortadadır. Barış Filiz’e ve ailesine neden böyle davranmaktadır, Barış ne saklamaktadır? Barış babasının tehditleri yüzünden karısı ve çocuğuna dönmek zorunda mı kaldı? Barış’ın babası Barış’ı ne ile tehdit etmiş olabilir? Bu soruların cevaplarını Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde alacağız.

Filiz’in hayat sınavları sadece Barış’tan ibaret değil maalesef. Minibollar da Filiz’i terk edip zengin hayatını seçmişlerdir. Filiz hapisteyken Fikrinin yanında kalan ve zengin hayatına alışan çocuklar tekrar fakir mahallelerine dönmek istemiyorlar. Filiz onları eve getirir ancak onlar Filiz’e ilk defa bu kadar büyük tepki gösterirler. Fikri çocuklarını alıp tekrar zengin hayatlarına döner ve Filiz arkada kalır.

Filiz kardeşlerini geri kazanmak zorundadır. Bunun için de çalışıp para kazanması gerektiğini bilir. Filiz’in çalışma konusundaki en büyük destekçileri Çiçek ve Tülay olur. Birlikte iş yaparak para kazanıp kardeşlerine geri alma hayalleri kuran Filiz amacına ulaşabilecek mi? Yoksa hayat Filiz’in önüne yeni sınavlar mı çıkaracak? Bizim Hikaye dizisi 40. bölümü ile 27 Eylül Perşembe akşamı FOX TV’de yayınlanacak. Bizler de sizlerle yeni bölüm tüyoları ve fragmanını paylaşıyoruz. Sizlerin Bizim Hikaye dizisi ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018