Bizim Hikaye 6. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Ekim Filiz Barışı Affedecek Mi?

Bizim Hikaye yeni bölümünde Filiz Barış’ın kendisine yalan söylediğini öğrenmiştir. Valelik yapmadığını öğrenen Filiz eve büyük bir hayal kırıklığı ile döner ve artık Barış’la görüşmeme kararı alır. Eve gelen Barış’a sert tepkiler verir. Sırf Filiz için yaptığı işi bırakmaya karar veren Barış’a ortağı olan Cenk iyi karşılık vermez hatta daha zor işlere kalkışır.

Tülaya yalan söylediği için üzülen Tufan bu yalanın altında ezilir. Gerçeği en sonunda söyler ve Tülay büyük şok yaşar. Fikri kan verince para kazanacağını kahvede duyar ve kan verir. Ancak bu kan verme sonucunda bir hastalığı olduğu söylenir kendine. Bundan sonra Fikri de ölüm korkusuyla hayatını düzene sokmaya evlatlarına hayırlı baba olmaya karar verir.

Fikri ilgiyi abartınca bu işin sonunda üzülen yine çocukları Fikret ve Kiraz olacaktır. Hikmet sevdiği kız olan Esranın şiddet gördüğünü görünce ona destek olur. Fikretin ailesini öğretmen okula çağırır Fikret kara kara ne yapacağını düşünür. Bizim Hikaye dizisi yeni bölüm fragmanı özetini sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017