Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Fragmanı

Bizim Hikaye 7 Aralık Filiz Barışın Evlilik Teklifini Kabul Etti Mi Fragmanı

Bizim Hikaye 7 Aralık Filiz Barışın Evlilik Teklifini Kabul Etti Mi Fragmanı? Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Filiz ve kardeşlerini çok zor zamanlar beklemektedir. Oturdukları evin bile kendilerinin olmadığını öğrenirler. Filiz ve kardeşlerine bu ev benim diyerek onları evden atmaya kalkar. Filiz ve kardeşleri evden çıkacaklar mı?

Üniversite hocası Erkan Rahmet’in başarısının saklı kalmasını istemez ve ona matematik yarışması için teklifte bulunur. Müjde de Rahmet’in bu başarısını bile istemez ve yarışmaya katılmasını istemez ama Rahmet yarışmaya katılır kendini başka dünyada bulur.

Hikmet’te Asım onun babası değil mi bunun cevabını aramak ister. Asım’ın babası olduğunu anlamak için bazı çözümler arar. Son fikri de aklına yatar. Bu onun babasını ortaya çıkaracak mı? Hikmet babasının kim olduğunu öğrenecek mi?

Fikri Şeyma’ın evinde mutlu temiz tok karnına yaşamaktadır. Tülaylarda bir kaza olur ve herkes kahveye koşar. Barış ne olursa olsun Filiz’in yanında durup ona yardımcı olmak ister. Barış en sonunda Filiz’in çalıştığı yerde çalışmaya başlar. Ve sonra da ona kendini affettirmek ve hayatının en önemli kararını vermek adına Filize evlenme teklifi eder.

Filiz bu karar karşısında şok olur. Hayatından çıkarmayı düşünse de hala Barış’ı çok seviyordur. Bu evlilik teklifi Barış’ın ciddi olduğunu ispatlar ama Filiz onca yalana karşı aşkı seçecek mi? Bizim Hikaye dizisinde Filiz Barış evlenecek mi?

https://www.youtube.com/watch?v=_Oi7vikG28s

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Fragmanı

To Top