Bizim Hikaye 7. Bölüm Fragmanı 26 Ekim Barışın Telefonuna Gelen Mesajda Ne Yazıyor

Bizim Hikaye 7. Bölüm Fragmanı 26 Ekim… Filiz’e işi konusunda yalan söyleyen Barış zor durumdadır. Cenk’in imaları ve Filiz’e söylemekle tehdit etmesi işleri iyice karıştırır. İşi bırakıp tamirhaneyi kapatmaya karar verir. Cenk bunu kabullenemez. Barış Cenk’ten nasıl kurtulacaktır?

Fikret’in okulda veli toplantısı vardır.  Babası gitmezse eğer okuldan atılacaktır. Kiraz ve Fikret’in evden giden babasından sonra moralleri çok buktur. Fikri ise okul yolunu bile bilmez. Filiz buna bir çözüm bulmak zorundadır. Barış’ta Filiz’in yardımına koşar. Fikret’in babası kılığında okula gider ve o toplantıya katılır. Bu çözüm nekadar başarılı olur?

 

Tülay ve Tufan sahte nikah yapıp babasından kalan parayı almak ister. Tufan bu konuda Fikri’den yardım ister ama Fikri bu işi de beceremez. Fikrinin peşine alacaklıları düşer. 20.000 borcu vardır Fikri’nin. Fikri bu borçtan kurtulmanın yolunu ölü numarası yapmakta bulur. Eve gelir ve beni öldürün der çocuklarına bakalım sonra neler olacak? Bizim Hikaye dizisinde tüm sorunlar çözülmüş Filiz ve Barış evde çocuklarla otururken telefonunda mesajı Kiraz görür o mesajda ne yazmaktadır?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2017