Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı Barış’ın Görüştüğü Kız Kim Kiraz Öğrendi

Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı… Bizim Hikaye dizisinde Kiraz o mesajı görür ve o kızın kim olduğunu araştırmaya başlar. Ablasına da söyleyip söylememek konusunda kararsızdır. Fikrette Kiraz’a destek olur ancak iş Cemil’e gider. Kiraz, Cemilden yardım ister. Barış’ın görüştüğü kadını bulmak ve ona göre ablasına haber etmek ister.

Fikri Mustafa ve Hüseyindne kurtuldum derken yine yakalanır. Fikret’in başı yine derttedir yani. Adamlar Fikri’yi rehin alır ve sefer İsmet’i de rehin alırlar. Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı Barış’ın Görüştüğü Kız Kim Kiraz Öğrendi… Filiz ise kardeşlerinin halini duyar duymaz onları kurtarmak için canını dişine takar. Filiz başarabilecek mi ve Barış her zaman ki gibi onun yardımcısı olacak.

Hikmet Esraya duygularını açmak ister. Rahmet kardeşinin bu sevdadan vazgeçmesini ister. İki kardeşte sever ama söyleyemez durumdadır. Barış ve Filiz’in ilişkisi artık daha samimi ve güzel giderken Cenk Barış’ın sırlarını yalanını ortaya çıkarma planları yapmaktadır. Kiraz Barış’ın peşinde o kadının kim olduğunu araştırırken şaşıracağı bir durumla karşılaşır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017