Bizim Hikaye Abi Kimdir? Mafya Babası Rolünde Oynayan Abi karakteri kim?

5 Nisan perşembe akşamı yayınlanan Fox tv dizisi Bizim Hikaye de Abi Kimdir? Mafya Babası Rolünde Oynayan Abi karakteri kim? merak edilmeye başlandı. Dizide kötü bir rolde oynayacak olan Abi karakterinin kim olduğu merak konusu oldu bizde sizler için kısaca bilgiler vermek resimlerini paylaşmak için sizlerle bu sayfayı oluşturduk..

Bizim Hikaye Abi Kimdir? Mafya Babası Rolünde Oynayan Abi karakteri kim?

Bizim Hikaye Barış oldukça zor bir dönem geçirse de elmas ile ilgili mafyanın korkusu iyice almış sarmıştır. Zeynepin kaybolması ile ne yapacağını bilemeyen Filiz Barış ile birikte onu aramaya başlamış ancak çaresiz kalmışlardır. İşte tam bu sırada Barış Zeynepi aramaya başlamıştır.

Ancak Zeynebe ulaşmak için ve onu kurtarmak için eski bir dostundan yardım isteyen Barış Abi Kimdir? sorusu ile yüzyüze gelmemize neden olmuştur. Mafya Babası Rolünde Oynayan Abi karakteri kim? merak edenler için ileriki bölümlerde diziye girecek olan yeni bir mafya lideri özellikle elmasın peşinde olan biri abi rolünü canlandırıyor..

Bu konu hakkında daha sonra sizlere detaylıca yazmaya devam edeceğiz. Bizim Hikaye Abi karakteri Kimdir? Mafya Babası Rolünde Oynayan Abi karakterini kim canlandıracak?

YORUMLAR

  1. bence çok heycanlı bir film.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.