Bizim Hikaye Avukat Necat Kimdir? Bilgileri (Yiğit Çelebi)

FOX TV’nin perşembe akşamları ilgiyle izlenilen ve 2. yeni sezonuna geçtiğimiz hafta başlayan ”Bizim Hikaye” dizisine sürpriz bir isim daha katıldı. Yeni Oyuncu Avukat rolü ile diziye dahil olacak olan Necat karakteri oldu. Avukat Necat ortalığı karıştıracak bir avukat olacak.

Perşembe akşamları Fox tv de yayınlanan ve Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde ise ünlü oyuncular Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan ve Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Bizim Hikaye dizisine son olarak geçtiğimiz sezon ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde rol almış olan ve başarı ile Enver karakterini oynayan Yiğit Çelebi, Avukat Necat karakterine hayat vermek üzere Bizim Hikaye dizisine dahil oldu.

Yiğit Çelebi Bizim Hikaye dizisinde Avukat Selim’in ortağı ve arkadaşı olan Avukat Necat karakterine hayat verecek. Avukat Necat boş durmayacak ancak izleyicinin oyuncuya tepkisi var. Vatanım Sensin’de Yıldız karakteri ile, UTC’de de Arzu rolünü oynayan oyuncudan oldukça sert darbeler alıp diziden çıkmıştı Yiğit Çelebi. Bizim Hikaye dizisinde de Filiz’den mi darbe yiyecek Yiğit Çelebi izleyip göreceğiz.

Yiğit Çelebi Kimdir?

Bizim Hikaye dizisinde Avukat Nejat karakterini canlandıran Yiğit Çelebi 24 Mart 1984 tarihinde doğmuştur. Yiğit Çelebi, oyuncuğa başlamadan önce Balıkesir Üniversitesinde Makine Mühendisliği bölümününden mezun olmuştur. Daha sonra Ayla Algan Plato Film Okulunda oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra Mint Akademi ve Eric Morris Oyunculuk Atölyesinde de dersler aldı ve kendisini oyunculuk konusunda oldukça geliştirdi.

Bizim Hikaye Avukat Necat resimleri bilgileri
Yiğit Çelebi’nin İlk dizisi 2011 yılında oynamış olduğu Aşk ve Ceza oldu. Oradaki başarılı oyunculuğu ile daha sonra oynayacağı bir çok dizinin kapısını aralamıştır. Yahşi Cazibe, Seksenler, Behzat Ç ve Fi dizileri diğer dizileri olmuştur. Yiğit Çelebi Vatanım Sensin dizisinde ise tüm Türkiye’nin tanıdığı Doktor Başhekim Mustafa Sami karakterini canlandırdı.

Son olarak ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Enver karakterini başarıyla oynadı. Bakalım Bizim Hikaye dizisinde Avukat Necat rolünü nasıl oynayacak izleyip göreceğiz. ”Bizim Hikaye” yeni bölümüyle perşembe 20.00’de FOX TV’de!

Bizim Hikaye Avukat Necat Kimdir Yiğit Çelebi

YORUMLAR

  1. Filizle sevgili ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.