Bizim Hikaye Barış Öldü Mü Diziden Çıkacak Mı? 11-18 Ocak

Bizim Hikaye Barış Öldü Mü Diziden Çıkacak Mı? 11-18 Ocak… Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Filiz’in bu hayattaki tek isteği kardeşlerini geri almaktır. Cemil’le evlenmeyi bile göze aldı bu yüzden. Cemil ise hayalleri gerçek olduğu ve sevdiği kıza kavuştuğu için mutludur. Cemil’de biran önce evlenmek için elinden geleni yapar. Tülay da Filiz’in yanlış karar verdiğini düşünür ve ona iyi düşünmesi konusunda ısrar eder.

Ama artık geri dönüş yoktur. Filiz Cemil’le nikah masasına oturur. Barış der ki… Eğer evleneceksen benimle evlen. Ama Filiz’in cevabı yıkıcı olmuştur. Filiz bir hırsızla evlenirsem çocukları bana vermezler der. Barış sihirli bir el gibi Filiz’in tüm işlerinin yolunda gitmesi için uğraşır. Fikri’yi de vekaleti vermeye o ikna eder zaten.

Fikret yurtta ki çocuklarla anlaşamaz sürekli kavga ederler. Kiraz’da İsmet’in yanında olmaya çalışır. Bu durumda öğretmenleri rahatsız eder. Hikmette orada çocukların yanında olurken diğer taraftan Muazzez’de onun yanınd aolur ve onunla yakınlaşırlar.

Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde Filiz Cemil’le nikah masasına oturur. Filiz evet diyecek midir? Barışta tam aynı sıralarda hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Barış’a ne oldu? Neden hastanede? Barış hastanedeyken kalp atışı duruyor. Barış ya da gerçek adıyla Savaş ölecek mi diziden çıkacak mı?

Barış diziden çıkmayacak. Ama Filiz Cemil’e evet derse zaten Barış ölmüş demektir. Bakalım yeni bölümde neler olacak?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.