Bizim Hikaye Barışın Annesi Rolü Kimdir? (Sema Atalay) Hakkında Bilgiler Resimler

Perşembe günü ekrana gelen ve oldukça başarılı bir yapım olan ve izleyenlerin akıllarına yazılan Amerikan Shameless uyarlaması Bizim Hikaye dizisinin başrol oyuncusu Barış karakterinin annesi rolü ile diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan ve Nesrin Cevadzade’nin paylaştığı Bizim Hikaye Barışın Annesi rolünü oynayan bayan kim gerçek adı soyadı gibi bilgileri buradan vereceğiz sizlere.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Bizim Hikaye dizisinin senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kirmetçi’nin yazıyor. Bizim Hikaye’nin kadrosuna usta bir oyuncu daha katıldı. 26 Ekim perşembe günü diziye dahil olacak olan Bizim Hikaye Barışın Annesi rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı ve soyadı Sema Atalay‘dır.

Sema Atalay bir çok dizide rol almış ve renkli davranışları ile dizilere hayat vermiştir. En Son olarak ‘Hayat Sevince Güzel’ dizisinde rol almış olan usta oyuncu Sema Atalay, Bizim Hikaye dizisinde Burak Deniz’in annesi rolüne hayat verecek. Sema Atalay Bizim Hikaye Barışın Annesi olarak dizide uzun süre kalacak.

Sema Atalay daha önce oynadığı bir filmde başarısından dolayı ödülde almış bir oyuncudur. 2002 yılında sinemada yer alan ‘Yeşil Işık’ filmindeki performansıyla ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ seçilmişti. Bizim Hikaye Barışın Annesi karakterini canlandıracak olan Sema Atalay 1 Ocak 1961 tarihinde Ankara’da doğmuş ve birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version