Bizim Hikaye Barışın Kız Kardeşi Merve Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Bizim Hikaye Barışın Kız Kardeşi Merve Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Bizim Hikaye dizisi 3 haftalık aradan sonra 24 ocak perşembe akşamı yeni bölümü ile yayınlanacak. Bizim Hikaye dizisi 3 haftalık aradan sonra ekibine yeni bir oyuncu dahil etti.

Bizim Hikaye dizisi başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan üstlenirken 3 haftalık moladan sonra ekibe yeni biri dahil oluyor. Barış’ın kardeşi rolü ile Merve karakteri. Merve’yi Nurberfin Çiroğlu canlandırıyor. Güzel oyuncuyu daha bir kaç hafta önce Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande rolüyle izlemiştik. 3 haftalık mola içerisinde dizi değiştirmiş güzel oyuncu.

Bizim Hikaye son bölümde Barış’ın ölüm şoku ile sarsılan seyirciler gerçeği öğrenince rahat bir nefes almışlardır. Nihal’e oynanan oyun sonrasında o Barış’ı öldü zannederken Barış ve Filiz evlilik hayatlarının tadını çıkaracaklardı. Ancak yine hayat onların peşini bırakmıyor.

Bu sefer de servet avcısı Barış’ın kardeşi çıktı geldi. Barış’ın kardeşi Merve karakteri babasına ulaşıp servete kavuşmak ister. Merve’nin asıl amacı Barış’ın bildiklerinden faydalanarak babasına ulaşmak ve zengin olmak. Bu yüzden de bir süre Barış ve Filiz’e rahat vermeyeceğe benziyor.

Bizim Hikaye dizisinde Merve karakterine hayat verecek olan oyuncu Nurberfin Çiroğlu. Nurberfin Çiroğlu Kimdir? Daha önceki dizileri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Nurberfin Çiroğlu 1992 İstanbul doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitimini tamamlayan güzel oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi 2018 yılında rol aldığı Adını Sen Koy dizisi olmuştur.  Adını Sen Koy dizisinin ardından Kanal D de yayınlanan ve gençlik dizisi olan Bir Litre Gözyaşı dizisinde başrol oyuncusu olan Cihan karakterinin en yakın arkadaşı Hande rolünde oynamıştır.

Bu dizi de güzelliği ile kendini tanıtan oyuncu dizilerin 3 hafta ara vermesinde dizi değiştirdi ve Bizim Hikaye dizisine dahil oldu. Bizim Hikaye dizisinde Barış karakterinin kız kardeşi Merve karakterini canlandıracak. Bizim Hikayede Merve karakterini oynayan güzel oyuncu geçtiğimiz yıl Adını Sen Koy dizisinde oynamış ve oldukça beğeni toplamıştı.

Bizim Hikaye Merve Kimdir Gerçek Adı Bilgileri
Bizim Hikaye Barışın Kız Kardeşi Merve Kimdir Gerçek Adı Bilgileri hakkında kısa açıklamalar yadık sizler için. Sizlerde sevilen oyuncu Nurberfin Çiroğlu hakkında yani yeni dizisi Bizim Hikaye Merve rolü karakteri hakkında merak ettiklerinizi bize sorup öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.