Bizim Hikaye Çağatay Akman Yüreğim Davacı Şarkısı Sözleri (15 Şubat)

Bizim hikaye dizisinin kendisi kadar şarkıları da oldukça popüler oluyor. Bizim Hikaye 15 Şubatta yayınlanacak olan yeni bölümde Çağatay Akman Yüreğim Davacı isimli yeni Şarkısını seslendirecek. Çağatay Akman Yüreğim Davacı Şarkı Sözleri (15 Şubat) tarihinde ilk kez sizlerle buluşacak dizihaberi.tv sitemizde..

14 Şubat 2018 Çarşamba Diriliş mi Sen Anlat KAradeniz mi Reyting Sonuçları

Bizim Hikaye dizisinde Senle başka bir yolda karşılaştık sonunda Haline dert yanarsın Hayaller ortasında Bence aşka bulaşma Mağlup oldum bu yaşta Sonra zaten anlarsın Kaybeden hep hayatta diye devam eden şarkıyı Çağatay Akman seslendiriyor. Şarkının adını da hemen yazalım. Çağatay Akman Bizim Hikaye için özel şarkı yaptı adı: Yüreğim davacı..

Bizim Hikaye Dizisi Çağatay Akman Yüreğim Davacı Şarkı Sözleri

Senle başka bir yolda
Karşılaştık sonunda
Haline dert yanarsın
Hayaller ortasında

Bence aşka bulaşma
Mağlup oldum bu yaşta
Sonra zaten anlarsın
Kaybeden hep hayatta

Bu kaçıncı terk bu
Yalancı rüzgar
dizihaberi.tv
Bir bakınca hasret
Bütün yıldızlar

Hem yabancı kaldın
Hem elimde acı
Beni boşver senden
Yüreğim davacı

Sevilerek izlenen Bizim Hikaye Çağatay Akman Yüreğim Davacı Şarkısı Sözleri (15 Şubat) perşembe günü yayınlanacak olan bölümde ilk olarak yayınlanacak. Sizlerde diziyi ve yeni Yüreğim Davacı Şarkısını ve sözlerini nasıl buldunuz aşağı yazabilirsiniz.

Çağatay Akman Yüreğim Davacı Şarkısı müziği videosu

FOX’un sevilen dizisi Bizim Hikaye’de 15 Şubatta Çağatay Akman sürprizi! Diziye yaptığı jenerik müziği büyük beğeni toplayan Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ‘Yüreğim Davacı’ ilk kez Bizim Hikaye’de dinlenecek. Yüreğim Davacı Şarkısını ve sözlerini nasıl buldunuz aşağı yazabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye Çağatay Akman Yüreğim Davacı Şarkısı Sözleri (15 Şubat) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018