Bizim Hikaye Deniz Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Derin’in Kardeşi

Bizim Hikaye Deniz Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Derin’in Kardeşi yada ablası rolünde oynayan ve Rahmete kök söktürmeye çalışan Deniz karakteri oldukça merak edildi. 2. Sezonda diziye giren ve Üniversitede kantinde olay çıkarıp rahmete yerleri süpürttürüp onun dikkatini çekmek isteyen Deniz rolü hakkında sizlere kısa bilgiler vereceğiz.

Hemen bahsedecek olursak Bizim Hikaye dizisine yeni sezonda katılan ve giyim tarzı ile herkesin dikkatini çeken ancak kendisi bir türlü Rahmet tarafından farkedilmediği için çılgına dönen Deniz karakterini canlandıran oyuncuyu merak edenler için gerçek adını bilgilerini boyunu yaşını kilosunu hepsini sizler için buraya yazıp özel hayatı hakkında bilgiler yazacağız..

Bizim Hikaye Deniz Kimdir?

Bizim Hikaye dizisinde Deniz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melisa Döngel‘dir. Diziye girişi olay olan Deniz Rahmetin üniversite kantininde çalıştığı sırada onun dikkatini çekmek için elinden geleni yapar ve diğer kızlara da hava olsun diye elindeki çayı döküp rahmetin temizlemesini ister..

Bizim Hikaye Deniz rolü Kimdir gerçek adı nedir

Rahmet temizliği yapar ancak bu sırada Deniz bir taraftan da ondan etkilenmeye başlamıştır. Aslında Rahmetten etkilenen sadece Deniz değil ablası Derin de oldukça etkilenmiş özelikle kardeşinin şımarık hareketleri ile hizmetli birini ezmesini doğru bulmamıştır.

Aslında Deniz bununla da kalmamıştır. Daha sonra kantin dışında bahçede gördüğü Rahmete yine laf sokmaya başlayınca bu kez umduğunun tam tersi bir olay yaşamıştır.. Bahçedeki çöpleri kovadan sağa sola döken Deniz bunları da Rahmetin toplamasını ister. Deniz Rahmete atar yaparak dediğini yaptırmak ister.. Ancak Rahmet Denizi çöpe atarak ona gününü gösterir. Rahmetin çöpe attığı kız Bizim Hikaye dizisindeki Deniz rolünü oynayan yeni oyuncu Melisa Döngel‘dir.

Bizim Hikaye Deniz Kimdir

Bizim Hikaye Deniz karakteri Melisa Döngel Kimdir?

Melisa Döngel 1999 yılında doğmuş güzel oyuncumuzdur. Bir önceki dizisi Elif olmuştur. Elif dizisinde Süreyya karakteri ile iki sezon izlediğimiz başarılı oyuncu Bizim Hikaye dizisine Deniz karakteri ile dahil olmuştur.. İşte Bizim Hikaye dizisi Deniz karakterine dair özel bilgiler:

Melisa Döngel Doğum yılı: 1999
Melisa Döngel Boyu: 1.74
Melisa Döngel Kilosu: 55
Melisa Döngel Eğitim durumu: Osman Yağmurdereli sanat akademisi, Temek oyunculuk Hilal Saral atölye, Kamera önü oyunculuk.

Bizim Hikaye Deniz Derinin ablası olan kız kim

Melisa Döngel Tecrübeleri oynadığı dizi ve klipler:
Bizim Hikaye – Deniz karakteri
Elif Dizisi – Süreyya karakteri
Arka Sokaklar dizisi – Nil karakteri (Konuk oyuncu)
Hangimiz Sevmedik dizisi – Sevtap karakteri (3.Bölüm)
Aydın Kurtoğlu – Yak Klibi
Yetenekleri: Voleybol oyunu, Buz pateni, Motosiklet kullanma, Yabancı dili (Rusça)

Melisa Döngel Elif dizisinde rol aldı

Bizim Hikaye Deniz karakteri oldukça farklı bir rol olacak. Hem kendini beğenmiş hemde ailesinden gelen para ile çevresine her istediğini yaptırabileceğini sanan bir şımarık kız rolünü oldukça iyi oynuyor. Ablası Derini de zaman zaman dinlemeyen ve lafını kulağına koymayan Deniz bakalım başına nasıl bir bela alacak ilerleyen bölümlerde..

İşte Bizim Hikaye Deniz karakterinin Rahmetle tanışması ve sonrasındaki hem komik hemde acınası o davranışlar.. Buyrun videoyu beraber izleyelim.. Not: Bizim Hikaye dizisine yeni sezonda katılan tüm oyuncular için TIKLAYIN

Bizim Hikaye Deniz ile Derinin üniversite bahçesinde Rahmet ile konuşması ve Rahmetin Denizi çöpe attığı o anları da izlemenizi şiddetle tavsiye ederim: İşte Bizim Hikaye dizisindeki Deniz’in Rahmetle imtihanı 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye Deniz Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Derin’in Kardeşi (3 Yorum)

  1. Cook ıyı dızıdı sızde bunun toplam cd-sı varmı ben you tube-dan hep bölmüni bulamadım.Yanı Bızım hıkaye dızısının hep bölmü

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018