Bizim Hikaye Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Devam Etsin Destek Kampanyası

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Fox ekranlarının parlayan yıldızı Bizim Hikaye Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Devam Etsin Destek Kampanyası Fox TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan bizim Hikaye dizisi oldukça sevildi ve tutuldu. Reytinglerde ilk sırada yer alan dizi Fox TV’nin yüzünü de reklam kazancında ve diğer dizileri geçmesiyle güldürdü. Son dönemde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programının bile ilerisinde reyting alan Bizim Hikaye dizisi her hafta perşembe günlerine damga vurmaya devam ediyor.

Bizim Hikaye dizisi ne zaman bitecek kaç bölüm sürecek erken final yapar mı yoksa 2. Yeni sezonunda kaldığı yerden devam edecek mi? Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle dizinin toplamda kaç bölümden oluştuğunu söylememiz lazım. Orijinali Shameless Amerika’da yayınlanan bizi yaklaşık 6 sezon boyunca devam etmiş uzun süreli bir yapım olduğu için ülkemizde bizim hikaye adıyla yayınlanan dizinin de 6 sezon sürüp sürmeyecek merak ediliyor.

Ancak hemen söyleyelim ki bizim ülkemizde bizim Hikaye dizisi 6 sezon sürmez süremez. Bizim tahminimize göre 2 sezon olarak ayarlanmış olan bizim Hikaye dizisi 2018-2019 sezonunda da kaldığı yerden 2. sezonuyla devam edecek.

2 sezon sürmesi garanti olan bizim Hikaye dizisi yaklaşık 60. bölümde final yaparak FOX TV’de izleyenlere veda etmesi bekleniyor. Hazal Kaya’nın başrolünde oynadığı bizim Hikaye dizisi yayınlandığı ilk haftadan beri 6 üzerinde reyting alarak Her perşembe en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Bu yüzden böyle başarılı bir dizinin bir sezonda gitmesi mümkün değil. Fox Tv’nin en gözde dizisi olan ve her perşembe yüksek reytingleri ile Fox TV’ye ciddi anlamda reklam gelirleri kazandıran bizim Hikaye dizisi erken final bekleyen kişilere hayal kırıklığına uğratacak gibi Görünüyor. İşte Bizim Hikaye dizisinin aldığı en son reyting oranları ve dizimizin sıralaması:


Merak etmeyin bizim Hikaye dizisi erken bitmez, erken finalde yapmaz Çünkü bu kaliteli yapım en az 2 sezon sürecek bu yüzden dolayı Mayıs 2019 yılına kadar Garanti olarak devam edecektir. ancak perşembe gününe yeni gelen diziler belki birazcık bizim hikaye dizisinin reytinglerini düşürebilir. Şimdiye kadar bunu başaran bizi pek olmadı. Ama özellikle Eylül 2018 de başlayacak yeni yapımlar bizim Hikaye dizisini düşürebilir reytinglerini olumsuz etkileyebilir.

Bizim Hikaye Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Devam Etsin Destek Kampanyası başlatarak herhangi bir final kararına karşı izleyicilerin yorumlarına görüşlerini bu sayfada paylaşmak ve onlarla dertleşmek için bu sayfayı şimdiden sizlerin beğenisine görüşlerine açmış bulunuyorum. Sizlerde dizimizin erken final yapmasa da ömrünün uzaması için arkadaşlarınızla bu sayfayı paylaşabilir, sosyal medyada Facebook Instagram ve Twitter hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Bizim Hikaye Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın Devam Etsin Destek Kampanyasına sizde destek olabilirsiniz. Her yorum ve görüş bizim için çok değerlidir. Bu yüzden sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya ekleyebilir bizimle ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.