Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgileri

Fox tv de ekrana gelen Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgilerini instagram resimlerini sizlerle paylaşacağız. Dizinin yeni bölümleri merakla beklenirken kadroya Buse isimli güzel bir kız daha girdi bu hafta. Bizim Hikaye Dizisi Buse rolü karakteri hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız..

Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgilerini birazdan yazacağız. Ancak Önce Barış ile Filizin aynı yerde işe başlamasının ardından oraya gelen Buse Barışı görünce şaşırır ve nerelerdeydin kaç zamandır diye tepkisini gösterir. Anlaşılan o ki Barış ile Buse eskiden sevgiliymiş ama ayrılmışlar.

Tüm dizi ve filmlerde olduğu gibi ayrılan yakışıklı ve karizmatik erkeğin peşinden koşturmaya başlayan eski kıs arkadaşlardan birini canlandırıyor Buse karakteri. Acak Busenin sözlerinden çıkarılacak şeyler de var. Barışın zengin bir aile çocuğu olduğu mesela, Burayı satın mı aldın diye barışa sormasının sebebi onun zenginliği.

Buse karakteri Filizin aklını karıştırmaya yetti ancak Barışın sözleri de Buseden sonra ilaç gibi geldi Filize.. Halkın arasında olma sırıtıyorsun diye Barışa iğneli sözler sarfeden Filize en güzel cevap Barıştan gelir: Önemli olan nereye ait olduğun değil bence, kendini nereye ait hissettiğin, ve ben kendimi sana ait hissediyorum deyince filiz kalakaldı öylece..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017