Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgileri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgileri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgileri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Fox tv de ekrana gelen Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgilerini instagram resimlerini sizlerle paylaşacağız. Dizinin yeni bölümleri merakla beklenirken kadroya Buse isimli güzel bir kız daha girdi bu hafta. Bizim Hikaye Dizisi Buse rolü karakteri hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız..

Bizim Hikaye Dizisi Buse Kimdir? (Barışın Eski Sevgilisi) Gerçek Adı Bilgilerini birazdan yazacağız. Ancak Önce Barış ile Filizin aynı yerde işe başlamasının ardından oraya gelen Buse Barışı görünce şaşırır ve nerelerdeydin kaç zamandır diye tepkisini gösterir. Anlaşılan o ki Barış ile Buse eskiden sevgiliymiş ama ayrılmışlar.

Tüm dizi ve filmlerde olduğu gibi ayrılan yakışıklı ve karizmatik erkeğin peşinden koşturmaya başlayan eski kıs arkadaşlardan birini canlandırıyor Buse karakteri. Acak Busenin sözlerinden çıkarılacak şeyler de var. Barışın zengin bir aile çocuğu olduğu mesela, Burayı satın mı aldın diye barışa sormasının sebebi onun zenginliği.

Buse karakteri Filizin aklını karıştırmaya yetti ancak Barışın sözleri de Buseden sonra ilaç gibi geldi Filize.. Halkın arasında olma sırıtıyorsun diye Barışa iğneli sözler sarfeden Filize en güzel cevap Barıştan gelir: Önemli olan nereye ait olduğun değil bence, kendini nereye ait hissettiğin, ve ben kendimi sana ait hissediyorum deyince filiz kalakaldı öylece..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017