Bizim Hikaye Dizisi Filiz Rolü Kimdir? Hazal Kaya Yeni Dizide Filiz Karakterinde

Ekrana gelmeye hazırlanan dizilerden biri olan Bizim Hikaye‘nin oyuncu kadrosu ve yapımcısı yönetmeni açıklandı. Bizim Hikaye dizisi ana karakterleri Filiz isimli güzel kız. Peki Bizim Hikaye dizisinde Filiz karakterini kim canlandırıyor? Bu konumuzda sizlere açıklayacağız.

Filiz karakterine geçmeden önce Amerikada Shamaless dizisinin uyarlaması olan Bizim Hikaye Dizisi hakkında kısa bilgiler verelim. Abd de yayınlandığında oldukça tepki çeken ancak yinede reytingler oldukça yüksek çıkan içeriklerinde sigara içki ve uyuşturucu gibi maddelerin sık sık geçtiği hatta aile için ilişkilerin oldukça olumsuz olduğu dizi bir çok tepkilere rağmen devam etmişti.

Bu ahlaksız dizi uyarlaması Bizim Hikaye Dizisi Ağustos ayınında çekimlerine başlanacak ve nasıl bir çekim düzeni olacak orjinali gibi ahlaki değerlerden uzak mı olacak yoksa dizi edepli ahlaklı mı çekilecek onu çıkınca göreceğiz. Dizinin başrol oyuncularından Filiz karakterini Hazal Kaya‘nın canlandırdığı dizide oldukça farklı karakterler yer alıyor.. Filiz karakteri dizide 5 kardeşine bakmak zorunda kalan hayatını onlara adamış güzel bir genç kızdır.


Bizim Hikaye Hazal Kaya (Filiz) Karakteri Kimdir? 1 Ekim 1990 Gaziantep ilimizde doğan güzel oyuncu 1.60 boyunda ve 49 kilodadır. Kilosu sonradan artmış olabilir 🙂 Adını Feriha Koydum dizisi ile adını duyuran ve Çağatay Ulusoy ile birlikte oldukça etkileyici bir dizi ile adını duyuran Hazal Kaya son filmi T8 de Aşk isimli dizidir.

Son Sevgilisi Ali Atay olmuştur. Göz rengi yeşil, saç rengi ise siyahtır. Terazi burcu olan Hazal Kaya Aşk-ı Memnu dizisinde sükse yaratmıştır. Son dizisi Bizim Hikayede Burak Deniz ile başrolü paylaşmaktadır..

Bizim Hikaye Dizisi Filiz Rolü Kimdir? Hazal Kaya isimli güzel oyuncudur diye bu içeriğimizi oluşturduk. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi bize yazabilirsiniz. Hazal Kaya bu rolünde başarılı olabilir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=gdJ_ERsrOn8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017