Bizim Hikaye Dizisi Kiraz Kimdir? Kiraz Rolündeki Kız (Zeynep Selimoğlu)

Çok yakında başlayacak olan Bizim Hikaye dizisinde birbirinden farklı oyuncular oldukça uyumlu ve ahenk içinde diziyi çekiyorlar. Bu oyunculardan birisi de Kiraz karakteri. Merak edenler için Bizim Hikaye Dizisi Kiraz Kimdir? Kiraz Rolündeki Kız kimdir hemen bilgi verelim sizlere.. Kimdir Filizin kardeşi Kiraz?

Bizim Hikaye Dizisi Kiraz rolünü oynayan güzel kız Kimdir? Kiraz Rolündeki Kız (Zeynep Selimoğlu)dur. Zeynep Selimoğlu daha öncede farklı projelerde yer almış ancak ilk kez önemli bir rolde karşımıza çıkmaktadır. Bakalım Hazal Kaya ile uyumlu bir dizi oyuncusu olacak mı Zeynep Selimoğlu izleyip göreceğiz.

Bizim Hikaye Dizisi Kiraz karakterindeki Zeynep Selimoğlu dizimizin minik oyuncularından birisi. Bizim hikaye dizisi başrollerini Burak Deniz, Reha Özcan ve Hazal Kaya paylaşıyor. Medyapım imzalı Fox’un yeni dizisi Bizim Hikaye’nin çocuk oyuncusu Kiraz rolündeki Zeynep Selimoğlu, Mahalle filmi ile tanınıyor.

Bizim Hikaye Dizisi Kiraz Zeynep Selimoğlu Kimdir? 9 Ağustos 2007 İstanbul doğumlu çocuk oyuncu küçük yaşına rağmen Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden 2016 yılında Buğra Gülsoy ile Serhat Teoman’ın yazıp yönettiği ve aynı zamanda başrollerini paylaştığı Mahalle filminde rol almıştır.

Bizim Hikaye Dizisi Kiraz Kimdir? Kiraz Rolündeki Kız hakkında sormak istediklerinizi instagram bilgileri veya sosyal medya hesaplarını kısacası merak ettiğini her şeyi sorabilirsiniz.. Bizim Hikaye Dizisi Filizin kardeşi Kiraz Zeynep Selimoğlu hakkında bilgiler bukadar..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017