Bizim Hikaye Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (Fox Tv)

Bizim Hikaye isimli yeni dizi çok yakında fox tv de ekrana gelecek. Yeni sezon hazırlıklarını devam ettiren FOX TV’nin hazırladığı ve orjinali ”Shameless” uyarlamasının Türkçe versiyonu olacak yeni dizinin ismi ve oyuncu kadrosu belli oldu! İşte Bizim Hikaye Dizisi hakkında detaylar..

Bizim Hikaye Dizisi Oyuncuları Kadrosu: Yapımcılığını bir çok diziye ön ayak olmuş olan Med Yapım’ın, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Bizim Hikaye isimli yeni dizi Fox tv de ekrana gelecek. Bizim Hikaye dizisinin senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

Daha önce adı Utanmazlar olarak belirlenmiş olan dizinin ismi ”Bizim Hikaye” olarak kesinleşti ve yapımcı tarafından duyuruldu. Bizim Hikaye Dizisinin kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi yer alıyor.

Bu güçlü ve genç kadro ile yola çıkan dizinin çekimleri başladı bile. Çok yakında Bizim Hikaye dizi fragmanı da yayınlanacak. Hazal Kaya en merak edilen oyuncuların başında yer alıyor. Başrollerde Hazal Kayaya Burak Deniz eşlik edecek. Nesrin Cevadzade uzun bir aradan sonra ilk kez bir dizi teklifini kabul etti.

Bizim Hikaye Dizisi Konusu Özeti Dizinin genel konusu hakkında söylenecek çok şey yok aslında. Dizinin orjinali Türk Aile yapısına hiç uygun olmayan içerikler barındırıyor. Dizinin orjinalinde hemen hemen her  bölümde yer alan uyuşturucu sahneleri, Babanın sürekli erotik maceraları, 2 yaşındaki en küçük kardeşin yanlışlıkla uyuşturucu yutup beyninde hasar meydana gelmesi vb olaylar dizide çok geçiyor. Bu yüzden dizinin tutmasını düşük bir ihtimal görüyoruz biz.

Bizim Hikaye Dizisi Hazal Kaya: Güzel oyuncu Kaya 1 Ekim 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Maral: En Güzel Hikayem dizisinde Maral Erdem karakterine hayat vermiştir. Ama onu ünlü yapan asıl dizisi ise Adını Feriha Koydum dizisinde Çağatay Ulusoy ile güzel bir dizide oynamasıdır..

Bizim Hikaye Dizisi Burak Deniz; 17 Şubat 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.85 metre boyundaki oyuncu Terazi burcudur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümü mezunudur. Medcezir dizisindeki Aras karakteriyle dikkatleri üstüne çekmiştir. Aşk Laftan Anlamaz en son ve en iyi dizisidir.

https://www.youtube.com/watch?v=gdJ_ERsrOn8

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.