Bizim Hikaye Dizisi Rap Şarkı Karanlığa Çak bir kibrit Ruhunu ver ver ateşe sözleri

Bizim Hikaye Dizi Müziği Karanlığa çak bir kibrit Ruhunu ver ver ateşe şarkı sözleri Çağatay Akmanın sözleri ve müziği ile güzel bir jenerik fon müziği çıkmış ortaya. Çok yakında meraklı rap severlerin ilgi odağı olacak dizinin müziklerini Çağatay Akman seslendirecek. Yakında Bizim Hikaye dizisinde çalan rap şarkısı diye aramalar başlar..

Çağatay Akman Bizim Hikaye dizisi için yaptığı Karanlığa çak bir kibrit Ruhunu ver ver ateşe Omuzunda hayatın yükü Yüzünü dön dön güneşe diye devam eden sözlere sahip olan Bizim Hikaye şarkıları müzikleri oldukça sevilecek tutulacak gibi görünüyor. Çağatay Akmanın söylediği Bizim Hikaye Dizisinde Çalan rap şarkı dizihaberi.tv sitemizden dinlenebilir.

Merakla beklenen Bizim Hikaye dizisinde çalan müziklerin yanı sıra özellikle rap şarkı ve sözleri en çok aranan müziklerin başında geliyor. Bizde sizlere dizimizin rap şarkısını ve Bizim Hikaye fragmanda çalan rap şarkı, sözlerini ve müziğini sunalım istedik. Çağatay Akman Bizim Hikaye Dizisi Rap Şarkısı ve sözleri burada..

Bizim Hikaye Dizisi Rap Şarkı Karanlığa Çak bir kibrit Ruhunu ver ver ateşe Çağatay Akman Şarkısı Sözleri:

Karanlığa çak bir kibrit
Ruhunu ver ver ateşe
Omuzunda hayatın yükü
Yüzünü dön dön güneşe

Güneşime ateşini tut
Bilemedik kendimizi yenildik
Sevgimi var
Şarkılarımı dinle benden

Yanımda kalmanmı
Öpüpte koklayamadın mı
Yanımda kalmadın
Elimi tutmadın bu gece sende

Bizim Hikaye Dizisi Rap Şarkı Karanlığa Çak bir kibrit Ruhunu ver ver ateşe Çağatay Akman şarkıyı söylüyor öpüpte koklamadın mı yanında kalmadın mı?

YORUMLAR

  1. Yalnız şarkı sözlerini yanlış vermişsiniz

  2. Yanlış yazmışsınız sözlerini.Güneşime ateşini tut…… Yerine “Güneşe iki el ateş ettik ,bilmedik kendimize ne ettik olacaktı.Emeğinize saygı duyuyorum.Teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.