Bizim Hikaye Duygu Kimdir? Matematikçi Duygu Rahmet Yakınlaşması

Bizim Hikaye Duygu Kimdir? Matematikçi Duygu Rahmet Yakınlaşması Bizim Hikaye dizisinde Duygu rolündeki kız Kimdir? Matematikçilerin buluşmasına giden Rahmet ve Müjdenin arasına giren Duygu merak konusu oldu. Müjde hemen kıskandı Rahmeti Duygudan.. Duygu karakterinin kim olduğu çok merak ediliyordu. Duygu karakterini canlandıran oyuncunun Aygün Aydın olduğunu öğrendik.

Bizim Hikaye Duygu Kimdir? Matematikçi Duygu Rahmet Yakınlaşmasında olacak gelişmeleri yazacağız sizlere.. Duygu Matematik fuarı için toplanan gençlerin önderi. Rahmetin de gelmesi ile Duygu ona yakın ilgi göstermeye başladı. Duygu kimdir Bizim hikaye dizisinde rahmete yakınlaştı müjde kıskandı ve ortam gerildi bu durumdan.

Bizim Hikaye Duygu Kimdir? Matematikçi Duygu Rahmet Yakınlaşması Duygu kimdir gerçek adı bilgilerini yazacağız sizlere.. Müjde ise Rahmeti çok fazla kıskandı Duygudan. Onun Rahmetle daha da yakınlaşmasından oldukça tedirgin olup mahalleye döndü.


Bizim Hikaye Duygu Kimdir? gerçek adı instagram adresi hangi okulda merak konusu oldu. Matematikçi Duygu Rahmet Yakınlaşmasında Müjde çok kıskandı.

Bakalım ilerleyen günlerde ve bölümlerde nasıl gelişmeler yaşanacak izleyip göreceğiz. Bizim Hikaye Duygu Kimdir? gerçek adı ve bilgilerini sizlere yazacağız buradan.. Matematik fuarında olacak gelişmeleri ve Duygu ile Rahmet arasında yaşanacak gelişmeleri sizlere yazacağız birazdan.

Bizim Hikaye Duygu karakteri Aygün Aydın (Duygu)

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 23 yaşındaki Aygün Aydın ilk olarak sahneye Bu Tarz Benim yarışmasında çıkmış ve Tv ile tanışmıştır. Beykent Üniversitesi tv haberciliği ve programcılığı bölümünden mezun olan güzel oyuncu 1.65 boyunda ve 50 kiloda olan Aydın, Neşe Erberk ajansına bağlı olarak modellik yapmaktadır. Mustafa Ceceli’nin Şeker klibinde oynamıştır. İnstagram adresi: https://www.instagram.com/aygunaydinofficial/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2017