Bizim Hikaye Ferda Kimdir? Tufanın Eski Eşi (Pınar Çağlar Gençtürk)

Bizim Hikaye dizisi yeni oyuncular ile devam ediyor. Perşembe günleri reyting mücadelesinde kimseye ilk sırayı kaptırmayan Bizim Hikaye dizisinde en son katılan isimlerden birisi de Ferda karakteri oldu. Peki Bizim Hikaye Ferda kimdir bilgileri gerçek adı karakteri nasıl olacak ne kadar dizide kalacak bilgiler haberimizde..

Bizim Hikaye Ferda Tufanın Eski Eşidir. Tufanın ilk eşi olan ancak henüz boşanmadıkları hatta boşanmayı da düşünmediği eşidir. Tufan son haftalarda Tülay ile yakınlaşın sevgili olanca eski karısı olan Ferda dan boşanmak için onu evine çağırmış Ferda ise Tufanın kendisini çağırmasının nedenini barışacak olması sanmıştır.

Ancak Tufan Tülayı sevdiğini söyleyip Ferda ile boşanmak istediğini ayrılmak için ne gerekiyorsa yapalım diye Ferdaya söyleyince Ferda buna çok bozulmuş ve ne pahasına olursa olsun senden ayrılmayacağım boşanmayacağım diye sert çıkmıştır. Diziye böyle bir giriş yapan Ferda dikkatleri üzerine çekti.

Tufanın Eski Eşi Ferda Kimdir? Gerçek adı Pınar Çağlar Gençtürk olan oyuncudur. Bizim Hikaye dizisinde Tufanın eski eşi olan Ferda karakteri dizide kalıcı değildir, bir süre sonra ayrılacaktır. Pınar Çağlar Gençtürk Ferda rolü ile Bizim Hikaye dizisine katılmıştır. Kaç bölüm kalacağı şimdilik belli değildir.

Tufanın son olaylar sonrasında borçlu olduğu mafya adamları tarafından vurulması ile zor günler yaşar. Eski bir hemşire olan Tülay ona yardım ederken oldukça yakınlaşırlar ve aralarında biran evvel bir nikah kıymayı düşünürler. Ancak Tufan resmi olarak evlidir. İşte Ferda karakterinin Tufanla alakası burada başlıyor. Ferda Tufandan boşanmayı kabul eder mi bilemiyoruz.

Bizim Hikaye Ferda Tülay ile aynı evde kalmaya başlar. Tabi Tülay ile ikisi geçinemez ancak ikisi de Tufan için katlanır buna. Ferda aksi tavırları ve moral bozan lafları ile dizideki yerini aldı. 1982 yılında doğan Pınar Çağlar Gençtürk İzmitte dünyaya gelmiştir. İstanbulda Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olup oyunculuk konusunda kendini geliştirmiştir. Muhteşem Yüzyıl gibi bir çok dizide yan rollerde yer almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2018