Bizim Hikaye Fikrinin Büyük Kızı Yeliz Kimdir Kim Oynayacak?

Bizim Hikaye Fikrinin Büyük Kızı Yeliz Kimdir Kim Oynayacak? Bizim Hikaye dizisinde bu hafta işler karışıyor. Foxtv de yayınlanan Bizim Hikaye dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Şükran’ın hastaneye kaldırılmasının ardından o iyileşiyor  ancak Fikri hastanede kan kusuyor.

Doktorlar acil müdahele ediyor. Fikri’ye organ nakli yapılması gerektiğini söylüyorlar. Ama çocukların hic biri organı uyumlu değil. Fikri de organ uyumu olmasi için aklına bir kişi geliyor.

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştığı diziye Fikri karakterinin büyük kızı Yeliz karakterini canlandırmak üzere İnadına Aşk ve Nolur Ayrılalım dizilerinde rol alan Nilay Duru dahil oldu.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye de Fikri büyük kızımı bulmam lazım diyor. Filizde ben uyumlu değilim deyince sen değil  Yeliz’i büyük kızımı diyor. Büyük Kızı Yeliz kimdir? Yeliz kimin kızı ve bu zamana kadar neden hic çıkmadı?

Bizim Hikaye dizisinde Yeliz yeni bölümde diziye katılıyor. Dizi biliyorsunuz ki kore yapımı bir dizi. Orjinalinde Yeliz olan kişinin adı Sammy ve karakteri beğenilmeyen tarzdan. Hem de Barış’tan hoşlanıyor. Yani yeni bölümlerde Filiz ve Yeliz arasında tartışmaları izleyeceğiz bol  bol.

Bizim hikaye de Yelizi kim oynayacak? Gerçek Adı Nilay Duru..İşte resmi..

 

 

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Dizi kore değil Amerikan yapımı, ondan bile bir habersiniz

  2. ya kim acaba kadının adı sammy diye yazıyor ama google sammy yazıyorum çıkmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok merak ettim

  3. En biliyorum ama hangi karak

  4. Ben galiba yüzünü biliyorum ama hangi karakter onu bilmiyorum saçlarından belli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.