Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Bizim Hikaye Filizin Annesi Rolü Kimdir? Çocukların Annesi İsmeti Alacak mı?

Fox tv de perşembe akşamlarının en sevilen dizisi olan Bizim Hikaye Filizin Annesi Rolü Kimdir? Çocukların Annesi İsmeti Alacak mı? sorusu merak edilmeye başlandı. Bizim hikaye dizisine bu hafta sürpriz bir isim geliyor. Çocukların annesi sanki hiç birşey olmamış gibi kapıyı çalıyor ve ben geldim diyor. Filizin annesinin adı Monika..

Çocukların annesi bunu uzun zamandır düşündüğünü yeni bir hayat kurmak için İsmeti yanına almak istediğini Filize söylüyor. İsmeti vermek istemeyen Filiz gereken cevabı veriyor ve dilediğin gibi istediğin zaman aileden birini alıp götüremezsin buradaki hiç kimsenin sana ihtiyacı yok diyerek tersliyor.

Peki Bizim Hikaye dizisinde çocukların ve Filizin Annesi Rolü Kimdir? Gençliği ile dikkat çeken Filizin annesi kızı ile arasında yaş farkının olmaması dikkatlerden kaçmadı. Ne yani şimdi bu kadar çocuğu bu kadın mı doğurdu* Siz nasıl buldunuz Bizim Hikaye Filizin Annesi Rolü karakterini nasıl buldunuz, bu yeni yüz yeni oyuncu hakkında düşüncelerinizi aşağı yazabilirsiniz. Bizim Hikaye Filizin Annesi Rolü Kimdir? konusunda yeni bilgiler geldikçe aşağı yazacağız.

GÜNCELLEME: Filiz ve çocukların annesi diziye Monika karakteri olarak giriş yaptı. Monikaya hayat veren oyuncu ise Esra Bezen Bilgin adındaki oyuncumuzdur. Çok fazla dizilerde görmediğimiz Esra Bezen Bilgin 1973 yılında Ankara’da doğmuş tiyatro oyuncusudur. Bizim Hikaye Monika kimdir sorusuna cevap : Esra Bezen Bilgin

Bizim Hikaye Filizin Annesi küçük olduğu için İsmeti alıp götürmek istiyor. Akıllara İsmetin diziden çıkacağı bilgisi geldi. Orjinalde nasıl olmuştu izleyenler varsa yazabilir aşağıya. Bizim Hikaye Filizin Annesi küçük oğlu ismeti alıp götürecek mi İsmet Bizim hikaye dizisinden çıkacak mı ayrılacak mı?

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
1 Comment

1 Comment

  1. Ayten

    30 Ekim 2017 at 00:29

    Anne çok genç kızı ile arasında pek yas farkı yok ayrıca 6 çocuk yapmıs gibi değil

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Dizi Oyuncuları

To Top