Bizim Hikaye Hikmetin Neden El Parmakları Eksik (Nejat Uygur) 4 Parmaklı

Bizim Hikaye Hikmetin Neden el Parmakları Eksik (Nejat Uygur) 4 Parmaklı olduğunu bilmiyorduk. Polis çevirip ellerini havaya kaldırınca anladık. Peki Bizim Hikaye dizisi Hikmetin Neden El Parmakları Eksik (Nejat Uygur) 4 Parmaklı olduğunu dizinin 7 aralık perşembe günü yayınlanan son sahnesinde polisin teslim ol diye seslenmesi ve Hikmetin ellerini havaya kaldırması ile anladık.

Bizim Hikaye Hikmetin Neden El Parmakları Eksik (Nejat Uygur) 4 Parmaklı doğuştan mı sonradan mı oldu?

Bildiğiniz üzere Nejat Uygurun torunu olan ve dedesi ile aynı adı alan Behzat uygurun oğlu Bizim Hikaye dizisinde Hikmet Karakterini canlandırıyor. Dizinin 7 aralık perşembe günü ekrana gelen bölümünde son sahnede polisin arabayı durdurup teslim olun demesi ile Hikmet ellerini havaya kaldırdı ve 4 parmağı olduğu anlaşıldı.

İlk önce izleyenler dizi için mi yoksa doğuştan mı böyle sorusuna merak saldı. Hemen cevap verelim.. Nejat uygurun canlandırdığı Hikmet rolündeki oyuncunun parmakları doğuştan eksik. Baş parmakları çok ince ve uzun olan işaret parmağı ise hiç olmayan oyuncunun doğuştan olduğu ve bu konuda sonradan herhangi bir kaza geçirmediğini öğrendik.

Dizideki bu sahneye kadar kimsenin bilmediği bu durum doğuştan olduğu için diyecek bişey yok. Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler.. Hoşçakalın..


Bizim Hikaye Hikmetin El Parmaklarının Eksik olduğunu gördüğümüz o sahne:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye Hikmetin Neden El Parmakları Eksik (Nejat Uygur) 4 Parmaklı (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2017