Bizim Hikaye İsmet Kimin Oğlu Babası Kim? (Şükranın Sevgilisi kim)

Bizim Hikaye İsmet Kimin Oğlu Babası Kim? (Şükranın Sevgilisi kim) Hakkında detaylı bilgiler:

Bizim Hikaye dizisi beklenmedik sürprizleri ile devam ediyor.. Bizim Hikaye İsmet Kimin Oğlu Babası Kim? (Şükranın Sevgilisi kim) sorusu akıllara geldi.. Bizim Hikaye 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Şükran boşanma kararı alırken çok acı bir gerçekle yüzleşiyor baba Fikri. Şükran senden ayrılacağım kararımı verdim İsmeti de yanıma alacağım diyor.

Fikri ise ben çocuğumu üvey babanın yanında büyütmeyeceğim deyince Şükran İsmet senin oğlun değil diyor? Bu çıkış karşısında ne diyeceğini bilemeyen Fikri susup kalıyor. Peki ilerde ne olacak? Şükranın bu çıkışı üzerine Fikri hastaneye gidip dna testi yaptırmaya karar verir. Yapılan Dna testlerinin sonuçlarını bir kaç gün sonra öğrenecek.

Sonuçları alan fikri Dna sonucuna göre İsmetin kendi oğlu olduğunu öğrenecek. Peki Şükran neden böyle söyledi, Fikriden boşanıp Sevgilisi ile evlenebilmek için mi? Bu arada asıl soru Şükranın sevgilisi kim? Şükran neden İsmeti alıp götürmek istiyor özel bir sebebi var mı? Bilenler varsa daha önce Shamelesi izleyen varsa orjinal dizide nasıl olduğu hakkında bize bilgi verebilirse çok seviniriz.


Bizim Hikaye İsmet Kimin Oğlu Babası Kim? (Şükranın Sevgilisi kim) sorularını merak edeceğimiz 10. Bölüm fragmanını sizlere sunuyoruz..

Bunu Görmelisin!  Yemin Nerede Çekiliyor, (Kanal 7) Yemin dizisinin çekildiği mekanlar ve konak neresi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017