Bizim Hikaye Meral Sezgin Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Şebnem Köstem)

Fox TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanmaya devam eden bizim hikaye dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Bizim hikaye dizisine yeni katılan oyuncu dizide Meral Sezgin karakterini canlandıracak ve bir iş kadını olacak. Peki bizim hikaye dizisinde Meral Sezgin rolünde oynayacak olan oyuncu kimdir hakkında bilgiler özel yaşamı boyu kilosu daha önce oynamış olduğu diziler hangileri gibi bilgileri burada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bizim Hikaye Meral Sezgin Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Şebnem Köstem)Bizim Hikaye Meral Sezgin rolü kimdir

Bizim hikaye dizisinde Meral Sezgin olarak oynayacak olan ve daha önce birçok dizide rol almış gözümüzün aşina olduğu isimlerden birisi olan ve oldukça başarılı bir oyunculuk sergiliyor yeni oyuncu hakkında hemen bilgilere geçelim. Bizim Hikaye Meral Sezgin kimdir Filizin karşılaşacağı ve oldukça çetin bir ceviz olan iş kadını Meral Sezgin’in gerçek adı nedir bizim hikaye dizisinden önce hangi dizilerde oynadı işte bu soruların cevapları:

Bizim hikaye dizisinde Meral Sezgin rolüyle diziye giriş yapan oyuncunun gerçek adı Şebnem Köstem‘dir. Şebnem Köstem Daha önce Uğur Yücel’in başrollerinde oynamış olduğu nefes nefese isimli Star TV dizisinde rol almıştı. daha önce birçok dizide de rol alan Şebnem Köstem yeni dizisi bizim hikayede Meral Sezgin rolünü oynayacak. Şebnem Köstem bakalım bizim hikaye dizisinde Meral Sezgin karakterine nasıl oynayacak izleyenler beğenecek mi bu konu hakkında aşağıya yorumlarınızı yazabilirsiniz. şimdi kısaca Şebnem Köstem kimdir hakkında bilgilere göz atalım:

Bizim Hikaye Meral Sezgin rolündeki Şebnem Köstem Kimdir? 

Bizim Hikayede İlerleyen bölümlerde Filiz’in (Hazal Kaya) yaşamındaki gelişmeler onu iş hayatına iteleyecek. Filiz iş hayatı nedeniyle sert bir kariyer kadını olan Meral Sezgin’le tanışacak ve ardından Filiz ile Meral Keskin arasında çatışmalar başlayacak. O zaman Meral Keskin adını daha çok duymaya başlayacağız Bizim Hikayede..

Bizim Hikaye Meral Sezgin kimdirŞebnem Köstem Kimdir? Daha önce kadın dizisinde ve nefes nefese dizilerinde rol alan Şebnem Köstem 7 Ağustos 1969 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da doğmuştur. İstanbul’da Fenerbahçe Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdürmüş ve devlet konservatuvarında şan ve tiyatro bölümünde eğitim almıştır.

1993 yılında buradan mezun olan Şebnem Köstem yine 1993 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde şehir tiyatrolarına girmiş ve oyuncu kadrosunda yer almıştır. Son olarak Kadın dizisi ile Nefes nefese dizilerinde rol alan Şebnem Köstem Bizim Hikaye dizisinde bir iş kadını olan Meral Keskin rolüyle karşımıza çıkacak. Sizlerde Bizim Hikaye dizisine yeni gelen Meral Keskin hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018