Bizim Hikaye Sezon Finali Savaş’ın (Barış) Karısı Kimdir? Yeni Oyuncu Hakkında Bilgiler

Bizim Hikaye dizisi yine herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Bizim Hikaye dizisi 37. bölüm ile Sezon Finali yaparken 7 haziran perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümde diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Savaş’ın (Barış) Karısı olarak diziye gelen ve kendisini öyle tanıtan oyuncunun kim olduğu merak konusu oldu. Barışın Karısı Kimdir? sorusuna burada yanıt vereceğiz.

Bizim Hikaye Sezon Finalinde Yeni Oyuncu Barışın Karısı olarak diziye giren sarışın güzel bir oyuncu, tam da filizin uyuşturucudan dolayı tutuklanıp karakola götürüldüğü bir anda çıkıp gelen bu güzel alımlı kızı herkes avukat sanırken o herkesi şaşırtan açıklamasıyla ve Barışın hayretler içindeki bakışlarıyla ben Savaşın karısıyım dedi. Peki kimdir bu Barışın karısı yada eski karısı rolündeki kız Hakkında Bilgiler nelerdir hemen aktaralım..

Bizim Hikaye Sezon Finali Savaş’ın (Barış) Karısı Kimdir? Yeni Oyuncu Hakkında Bilgiler

Öncelikle bu kızın Barışın gerçekten karısı olup olmadığını açıklayalım. Bizim görüşümüze göre bu kızı bence barışın babası ayarladı ve plan kurdu, adliyenin önüne de bilerek gönderdi ki Filiz görsün ve Barış ile ilgili umutları azalsın diye.. Yani Barışın babasının bir oyunudur bu kız bende, Filizle Barışı ayırmak için yeni planın bir parçasıdır..

Ancak bu oyunun Ömer tarafından yapılmış ihtimali de oldukça yüksektir. Ömer Filiz ile Barışı ayırabilmek için böyle bir oyunu tezgahlar mı? Bence yapar.. Peki Cemil yapar mı? bakın bir yorumcumuz da Cemil için ne demiş: Bence o karıyı cemil tuttu para verdi o karıya filizin önünde ben savaşın karısıyım de demiştir ( Filizle , barış evlenmesin diye )

Bu arada 17 yıl hapis cezası alan Filiz o kadar kalmayacak merak etmeyin ama çıkar çıkmaz Shamless orjinalinde olduğu gibi Barışın eski karısı ile büyük bir mücadelenin içine girecek. Buradan anlayacağınız üzere Barışın yani Savaşın eski karısı gerçekten diziye dahil oluyor ve gelecek sezon Filizin en çok mücadele edeceği kişi olacak.

Bizim Hikaye Sezon Finali Savaş’ın (Barış) Karısı Kimdir? Gerçek adı bilgileri:

Barışın karısı rolünü Olcay Yusufoğlu canlandıracak. Güzel oyuncu Olcay Yusufoğlu 5 Ocak 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankarada çeşitli tiyatro çalışmaları yaptıktan sonra dizilerde rol almaya başlamış ve en son Cesur Yürek dizisinde Didem karakteri ile Show Tv’de karşımıza çıkmıştır. Ayrıca Fatih Harbiye, Poyraz Karayel, Umutsuz Ev Kadınları, İffet, Sakarya Fırat gibi dizilerde de çeşitli roller almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2018