Bizim Hikaye Suzi Kimdir? (Hikmetin Arkadaşı Rolünde) Hakkında Bilgiler Gerçek Adı

Perşembe akşamları fox tv de ekrana gelen ve sevilerek izlenip her hafta birinci olmayı başaran Bizim Hikaye dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Suzi karakteri ile diziye giren ve Hikmetin kız arkadaşı rolünü oynayan Suzi hakkındaki bilgileri ve Bizim Hikaye Suzi Kimdir? sorusuna aranan tüm cevapları sizler için buradan yanıtlayacağız. İşte Suzi hakkında merak ettiğiniz bilgiler..

Filiz Hikmetin mesajlaştığı kişinin kim olduğunu merak etmiştir. Telefonu ile çok uğraşmaya başlayan Hikmet ablası Filizin telefonunu alıp incelemesi üzerine itiraf etmek zorunda kalır. Ancak Esra ile yazıştığını diyemeyeceği için Suzi der. Hikmet önce söylemek istemese de arkadaşı Suzi ile sevgili olduklarını söyler. Suzi böylelikle gün yüzüne çıkmış olur. Peki Bizim Hikaye Suzi Kimdir? Hikmetin sahte kız arkadaşı hakkında bilgiler var mı?

Esray söyleyemediği için Suzi karakteri ile sevgili olduğu yalanını ortaya atan Hikmet bunu ablasına ispatlamak için Suziyi sevgili rolünde onunla tanışmak için ikna eder. Bu oyuna ablasını inandırmak zorunda olan Hikmet sahte sevgili rolündeki Suzi ile birlikte ablasının karşısına çıkar.

Bizim Hikayede Suzi rolünde oynayan kız Müge Su isimli oyuncudur.  Müge su daha önce çok fazla ekranda gördüğümüz bir isim değildir. Hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor bu yüzde. İnstagramda oldukça aktif olan Müge Su bizim Hikaye dizisinde Suzi karakteri ile tüm izleyenlerşn merak konusu olmuştur. İnstagram adresi: https://www.instagram.com/mugesu/ dur..

Bizim Hikaye Suzi Kimdir? (Hikmetin Arkadaşı Rolünde) Hakkında Bilgiler Gerçek Adı: Gerçek adı Müge Su demiştik. Müge Su suzi rolü ile Bizim hikaye dizisinde ne kadar süre kalacak kesin değil ancak kısa süreliğine girdiğini öğrendik. Kaç bölüm devam eder bilmiyoruz. Bizim Hikaye Suzi karakterini canlandıran Müge Su Resimleri:


Müge Su instagram Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye Suzi Kimdir? (Hikmetin Arkadaşı Rolünde) Hakkında Bilgiler Gerçek Adı (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017