Bizim Hikaye Yeni Sezon Fikri Kiminle Evlendi Zengin Eşi Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Bizim Hikaye Yeni Sezon Fikrinin Zengin Eşi Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Bizim Hikaye dizisi yeni sezonu 2. fragmanında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Filiz hapishaneden çıktı ve eve gittiğinde kardeşleri Kiraz, İsmet ve Fikret’i göremedi. Tülay ona gerçekleri anlattı. Fikri babanın onları aldığını ve saray gibi bir yerde yaşadıklarını söylüyor. Filiz bu durumdan çok korkuyor çünkü babasından böyle bir iyilik beklemiyor.

Bizim Hikaye dizisi 2. sezonunda Fikri anlaşılan zengin bir kadınla evleniyor. Hem genç hem güzel olan bu kadınla Fikri nasıl tanıştı? Bizim Hikaye dizisi sezon finalinden bir kaç bölüm önce tanıştığı doktor olan Melek’le evlendi mi? Yoksa bu başkası mı?

Bizim Hikaye dizisi yeni bilgiler konumuzun alt kısmındadır. Oyuncunun adı güncellenmiştir. Konunun devamına bakınız.

Bizim Hikaye dizisinde Fikri’nin evlendiği kişi Melek Doktor. Melek en son hasta olduğunu ve yakında öleceğini öğrendiği için hayatında bazı değişiklikler yapmıştı. Fikri de onu hastaneden çıkarıp ona eğlenceli bir kaç gün yaşatmıştı. Melek Fikrinin evinde çocuklarla zaman geçirir ama zaman ilerledikçe Melek evine dönmek ister.

Melek’in evden gitmek istediğini anlayan Fikri de onu mutlu etmek için yeni maceralar yaşamayı teklif eder. Melekle birlikte her zaman çok eğlenirler. Ama Melek’in bir an önce hastaneye yatması tedavi görmesi gerekmektedir. Melek’in tüm ailesi bu konuda ısrarcı olurken Fikri’de Melek’i kaybetmek istemez.

Fikri’nin böyle zengin olmasındaki bir başka sebepte yorumlara göre; Babaanne öldü ve mirası onlara kaldı. Ama bana göre Fikri Melek’le evlendi onun yanına yerleşti. Zenginliğin tadını çocuklarıyla çıkarıyor. Bizim Hikaye dizisi Melek rolünü oynayan oyuncunun bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Fikri Melek’i kaybetmemek için aklına gelen teklifi yapar. Melek’e evlenme teklifi eder. Melek bu teklifi kabul eder nasılsa yaşayacak çok bir ömrü kalmamıştır. Bizim Hikaye dizisinde Melek ve Fikri evlenir. Melek’in villasına yerleşirler. Villa da çok güzel bir hayat süren Kiraz, Fiko ve İsmo ablalarını görünce şaşırırlar.

 

Onları çok özleyen Filiz onlara sarılırken babasının bu hayatını da merak etmektedir. Fikri sezon finalinde ani bir kararla Melek’le evlenmeye karar vermişti. Anlaşılan yeni sezonda evlendiği kişi ve evine yerleştiği kişi Melek’in tam kendisi..

Bizim Hikaye dizisinde Melek rolünü canlandıran oyuncu kim? Melek doktordur. Fikri annesini hastaneye getirdiğinde doktor kapısında çok bekler dayanamaz içeri dalar. Doktor Melek’i ağlarken görür ve Melek’e hasta olduğunu az ömrü kaldığını söylettirir.

Bundan sonra da Fikri ona hayatın tadını çıkarmayı öğretir. Birlikte eğlenceli zaman geçirirler çılgınlar gibi çocuklar gibi eğlenirler sadece. Bu yüzden de Melek Fikri’nin bu hayattaki neşe kaynağı haline gelir. Bizim Hikaye dizisinde Melek karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Bizim Hikaye Melek bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Bizim Hikaye dizisi yeni sezonunda Fikri çocukları da yanına alıp Melek’in evinde yaşamaya başlamıştır. Melek ve Fikri artık mükemmel bir hayat sürmektedir. Birlikte Kiraz, Fikret ve İsmet Fikrinin evinde yaşamaya başlarlar. Bizim Hikaye dizisi yeni bölümünde ise Fikri ve Melek evleniyorlar. Fikri ve Melek çok mutludur ve çocuklara da mutlu bir ömür sunarlar. Filiz bu duruma karşı çıksa da Fikri çocuklara mükemmel bir hayat sunmaktadır.

Bizim Hikaye dizisinde Fikri’nin eşi Melek rolündeki oyuncunun adı Feray Darıcı.

Feray Darıcı 1981 İskenderun’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Üniversite mezuniyetinin ardından Konya Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır.   Bizim Hikaye dizisinde Melek rolündeki Feray Darıcı Yeni Evli, Bizim Evin Halleri, Baba Ocağı, 5. Boyut, Büyük Buluşma dizilerinde rol aldı.  Başarılı oyuncu tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Trt de yayınlanan Memleketten Selam Var isimli program sunuculuğunu da yapmıştır. 2008 yılında Gülriz Sururi’nin yönettiği Fosforlu Cevriye oyununda Cevriye’yi canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Feray Darıcı yeni dizisi Bizim Hikaye dizisinde Fikri’nin güneşi oldu diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018