Bizim Hikaye Yeni Sezon Hazal Adıyaman Rolü Karakteri Bilgileri

Bizim Hikaye Yeni Sezon Hazal Adıyaman Rolü Karakteri Bilgileri… Bizim Hikaye dizisi yeni sezonunda diziye katılan oyuncular artmaya devam ediyor. Bizim Hikaye yeni sezonda bir çok sürprizle seyircisinin karşısına çıkacak. Bizim Hikaye 2. sezonunda farklılıklar ile geliyor.

Bizim Hikaye Medyapım’ın yapımcılığında devam ediyor. Bizim Hikaye dizisinin oyunculuğunu da Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı ve Nesrin Cavadzade üstleniyor. Bizim Hikaye dizisi 2. sezonunda diziye yeni oyuncular katıldı. Sezon finalinde Filiz mahkeme sonucu tutuklanırken bir kadın gelmişti ve Barış’ın karısı olduğunu söylemişti. Öncelikle yeni sezonda bu sorunun cevabı alınacak.

Bizim Hikaye dizisi Filiz hapisten çıkıp eve gittiğinde çocukları orada bulamaz. Tülay da çocukları Fikri’nin aldığını saray gibi bir yerde yaşadıklarını söyler. Filiz Fikri’nin yaşadığı yere gider ve onları zengin yaşamın içinde bulur. Fikri kiminle evlendi? Fikrinin evlendiği kadın sezon finalinde evlenme teklifi ettiği Doktor mu? Yeni sezonda bu sorunun da cevabı alınacak. Yeni oyuncu mu dahil oldu yoksa önceki karakter ile mi evlendi? Çocukları da yanına aldı. 

Bizim Hikaye dizisi sezon finalinde böyle soruları akıllarda bırakmıştı. Yeni sezonda diziye katılan oyuncularla hikaye biraz daha değişecektir. Bizim Hikaye dizisi 2. sezonuna katılan oyuncu Hazal Adıyaman oldu.

Bizim Hikaye Hazal Adıyaman Kimdir Bilgileri

Bizim Hikaye dizisi Hazal Adıyaman bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Hazal Adıyaman 1994 İstanbul doğumludur. Liseden sonra istediği oyunculuk mesleği ile ilgili eğitimler almaya başladı. Üniversite eğitimi hala devam eden oyuncunun ilk dizisi 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi oldu.

Bir Yusuf Masalı, Aşkın Bedeli ve Hanım Köylü dizilerinde rol aldı. Reklam filmlerinde rol aldı. Hazal Adıyaman’ın son projesi de Fox TV de ki Kalbimdeki Deniz dizisi oldu. Kalbimdeki Deniz dizisinden sonra da Bizim Hikaye dizisinde rol alacak.

Genç ve güzel oyuncu güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bizim Hikaye dizisinde de eminiz kendini izlettirmeyi başaracaktır. Hazal Adıyaman oyuncuya başarılar diliyoruz. Bizim Hikaye dizisinde hangi rolde oynayacak? Bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konumuz yeni bilgilerle güncellenmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018