Bizim Hikaye Yeni Sezon Öncesi Yönetmen Neden Değişti?

Durduk yerde pek kolay kolay değişmez yönetmenler. Ancak Bizim Hikaye Yeni Sezona başlamadan önce Temmuz ayında sebepsiz yere bir yönetmen değişikliğine gitti. Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizide durduk yere neden böyle bir değişikliğe gidildiği merak konusu oldu. Herkes Bizim Hikaye Yeni Sezon Öncesi Yönetmen Neden Değişti? diye soruyor..

Fox tv de perşembe akşamları yayınlanan ve aylarca reytinglerde birinci giden dizi çok sevilip tutulmuştu. Dizinin başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan ve Nesrin Cavadzade gibi önemli ve başarılı oyuncuların yer aldığı Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’de yönetmen değişikliği acaba neden yaşandı bir anlaşmazlık mı oldu durduk yere dizinin yönetmeni işi neden bıraktı yoksa dizide kötü giden bişeyler mi oldu?

Öncelikle söyleyelim ki olumsuz herhangi bir durum yok şimdilik.
Bizim Hikaye dizisini 37. bölüme yöneten Serdar Gözelekli bir süre önce başarıya ulaştığı diziden sonra yeni bir diziden yüksek ücretle yeni bir teklif aldı. Teklifi değerlendiren ve yeni bir diziyle anlaşan Serdar Gözelekli bu yüzden diziden ayrıldı.

Yani kısacası Serdar Gözeleklinin diziden ayrılma sebebi yeni bir dizi ile anlaşmış olmasıdır. Bu ara hem yönetmenler hemde başrol oyuncuları arasında diziden ayrılıp başka dizilere geçme furyasının olduğunu açıkça görüyoruz. Ne kadar etik orası elbette tartışılır ama oyuncular ve yönetmenler hatta senaristler parası daha yüksek bir dizi görünce maalesef diziyi hemen bırakıyorlar..

Bizim Hikaye Yeni Sezon Yönetmeni

Peki Serdar Gözeleklinin yerine Bizim hikaye dizisinin yeni yönetmeni kim olacak? Dizinin yeni yönetmeni olması için düşünülen isim kim olacak diye araştırdık ve en son Vatanım Sensin dizisinde yardımcı yönetmenlik yapan Koray Kerimoğlu ile dizi yapımcısının görüştüğünü öğrendik. Bizim Hikaye dizisi Eğer anlaşma sağlanırsa Koray Kerimoğlu tarafından 2. sezon yönetilecek.

Bizim Hikaye Yeni Sezon Öncesi Yönetmen Neden Değişti? sorusuna sizlerde samimi cevaplar verebilirsiniz yorumlarınızla.. Bizim Hikaye Yeni Sezon Bölümleriyle Eylül’de Fox TV’de! Şimdilik hoşçakalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018